شناسه : 35983953
حجت الاسلام روانبخش در بافق:


حجت الاسلام والمسلمین روانبخش گفت: یکی از عناوینی که مقام معظم رهبری در مورد فتنه به کار بردند فتنه عمیق بود. فتنه عمیق دارای لایحه هایی است که ریشه های آن به 20 سال قبل برمی‌گردد.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم ولادت حضرت زینب(س) همراه با واکاوی فتنه 88برای دفع فتنه 98 با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش و جمعی از مردم و مدافعان حرم در محل پایگاه شهید مطهری بافق برگزار شد.

حجت الاسلام روانبخش در این مراسم گفت: یکی از عناوینی که رهبری در مورد فتنه به کار بردند فتنه عمیق بود. فتنه عمیق دارای لایحه هایی است که ریشه های آن به 20 سال قبل برمی‌گردد.

وی در ادامه افزود: درحال حاضر جنگ، جنگ عقیده هاست امام خمینی(ره) فکرها و مغزها را در می یابد لذا چهار مرتبه نقشه ترور امام را کشیدند ولی موفق نشدند. امام و یارانش حاضرند در راه عقیده خود تکه تکه شوند لذا دشمن به این نتیجه رسید برای از بین بردن انقلاب باید ایدئولوژی انقلاب را زد یعنی باید پایه های فکری آنها را بزنیم.

روانبخش تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به نوشتن کتاب‌هایی برعلیه انقلاب و ترجمه آن به زبان فارسی پرداخته و کسانی که پاسخگوی شبهات بودند را ترور کردند و اولین کسی که مورد حمله قرار گرفت شهید مطهری بود.

سخنران مراسم واکاوی فتنه 88 ادامه داد: 16 سال انقلاب اسلامی از ریل خود خارج شده بود و آنها سال 84 را پایان حکومت دینی می‌دانستند ولی مردم به شعار دولت عدالت و دینی رای دادند، اگرچه در اواخر دولت دهم احمدی نژاد از جریان انقلاب خارج شد ولی جریان انقلاب روی ریل خودش قرار گرفت.

وی  به سخنان برخی افراد دولت اشاره و بیان داشت: بعضی از شخصیت های دولت می گویند:  بین رشد و هویت دچار تناقض شده ایم نمی‌توان هردو را داشت و باید بین هر دوتعادل برقرار کرد. نمی‌شود هم دین اسلام را داشت هم رشد کرد پس باید کمی از دین بزنیم تا پیشرفت کنیم و یا اینکه عده ای می گویند باید از استقلال بزنیم و دست از دین حداکثری برداریم. قانون باید اصلاح شود  و از غرب باید بیایند و برای ما قانون بنویسند.

روانبخش اظهار خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی دین با پیشرفت مخالف است؟ اتفاقا دین مشوق ما در جهت پیشرفت می‌باشد قدرت موشکی ما به کجا رسیده است؟ ما صاحب 20 درصد غنی سازی شدیم ولی شما رفتید و قول دادید که دیگر غنی سازی 20 درصد نداشته باشیم، پهپادهای ما، ماهواره آمریکایی ها را 15 کیلومتر بالاتر از جو ساقط کرد  که آنها دست به دهان مانده بودند، در سلول‌های بنیادی و دیگر تکنولوژی ها پیشرفت های چشمگیری داشتیم. ولی باز هم دنبال اروپا می‌دوند تا آنها مشکلات‎مان را حل کنند. برجام را یک حسنه جاریه می‌دانند که تا یوم القیامه برکاتش باقیست درصورتی که اروپا هم دوباره مارا تحریم کرد.

وی اظهار داشت: این تفکر، دنبال زدن حکومت دینی است سال 78 می‌خواستند براندازی کنند نتوانستند سال 88 آمدند نتیجه نگرفتند الان هم می‌خواهند حکومت دینی را ناکارآمد کنند درصورتی که دین کارآمد دارد واگر ضعفی است از شماست اگر باور ندارید کنار بروید تا جوانان انقلابی به شما نشان دهند.

روانبخش به فتنه 98 هم اشاره کرد و افزود: در فتنه 98 می‌خواهند دو کار را دنبال می‌کنند اول اینکه مراکز تولید فکر را بزنند و همانطور که آمریکا تحریم می‌کند آنها هم مراکز تولید فکر را تحریم کنند و یکی هم اینکه ملتی که 40 سال پشت نظام بوده را خسته تا کنار بکشند و به حساب انقلاب برسند.  دوم کشور ما اینقدر بی بنیه نیست که ارزش پولش کمتر از افغانستان شود. آقای روحانی گفته چند اقتصاددان گفته اند دلار را بالا ببرید خیلی از مشکلات حل می‌شود اما نشد این شد دولت تدبیر؟

حجت الاسلام روانبخش در پایان این مراسم گفت: فتنه از نوع اقتصادی است تا مردم را از نظام جدا کنند ولی ملت ایران دست آنها را خوانده و باید در انتخابات با دقت بیشتری رای داد و طبق شاخص هایی که مقام معظم رهبری داده اند انتخاب کنیم.

انتهای پیام/