شناسه : 35721059


برخی اخبار بیانگر توقف احداث جاده بافق-یزد است در حالی که همین چند هفته قبل فرماندار بافق گفته بود: شک نکنید که جاده بافق-یزد نهایتا تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

به گزارش صبح بافق به نقل از یزدرسا؛ جاده بافق-یزد پرحادثه‌ترین محور بین شهری در استان یزد است و تاکنون خوردروهای زیادی در این مسیر واژگون شده و افرادی زیادی جانشان را از دست داده‌اند.

تا سال 92 بخش قابل توجهی از این مسیر دو طرفه شده و از محور دوم آن بهره‌برداری شده بود، اما عدم بهره‌برداری از باقیمانده محور دوم در شش سال اخیر اعتراض‌های گسترده مردم را موجب شد و این امر باعث شد تا بخش‌های دیگری از محور دوم نیز بهره‌بردازی شود.

با این وجود هنوز تمام محور دوم به بهره‌برداری نرسیده و در حالی که تنها چند کیلومتر از آن باقیمانده، برخی اخبار بیانگر توقف احداث جاده بافق-یزد و خارج کردن ماشین آلات راه‌سازی از این پروژه است!

این در حالی است که همین چند هفته قبل فرماندار بافق  گفته بود: چیز زیادی از مسیر دوم جاده نمانده و فقط 8 کیلومتر آن مانده که از این مقدار هم 2 کیلومتر آن آسفالتش انجام شده است و شک نکنید که نهایتا تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

باید دید جاده‌ای که فقط چند کیلومتر آن باقیمانده و می‌توانست خیلی زودتر به بهره‌ برداری کامل برسد، آیا طبق قول قاطع و محکم فرماندار بافق، بالاخره تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد یا حتی امسال هم شاهد بهره‌برداری از آن نخواهیم بود!

انتهای پیام/