شناسه : 37620199
سخنران مراسم یوم الله 22بهمن ماه بافق:


حجت الاسلام والمسلمین علی احتشام در اجتماع عظیم مردم بافق گفت: سردار دلها را فقط ترامپ نزد بلکه آنهایی زدند که از داخل کد دادند. یک قدم را امروز محکم برداشتیم و رهبری فرمودند که اگر بخواهیم بمانیم باید در مقابل دشمن قوی باشیم، دشمن از مذاکره نمی ترسد مذاکره را دیدیم دو دوره مذاکره کردند و امام را زیرپا گذاشتند و نتیجه آن نیز شهادت دو سپهبد قهرمان این ملت بود.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام علی احتشام کاشانی امام جمعه موقت کاشان واستاد سطوح عالی حوزه علمیه قم در اجتماع عظیم مردم دارالشجاعه شهرستان بافق در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اگر انسان در اول زندگی فرمانده گروهان، وسط زندگی فرمانده سپاه قدس شد آخر زندگی سردار و فرمانده همه دلها می شود این همان طناب محکمی است که پارگی ندارد، ولی مثل طناب های دنیا که از نخ و الیاف تشکیل شده است از طناب نخ والیاف خدا تشکیل نشده، طناب محکم دین خدا دو تاروپود یعنی شناخت طاغوت است که بایدآن را بشناسیم و تا طاغوت را نشناختیم نمی توانیم کفر را بشناسیم.

وی در ادامه افزود: فرق امام راحل با بقیه علمای بزرگوار در این نقطه شناخت طاغوت، برائت و ایستادگی در برابر همه طاغوت ها بود. ما در طول تاریخ سراغ نداریم بعد از معصومین کسی با این اقتدار و شجاعت که خود از معجزات اللهی در آخرالزمان است و کسی که فقط با سلاح زبان و سخن در قم انقلاب را شروع و از همان اول حرف نو به دنیا ارائه کند و بگوید آمریکا از شوروی بدتر و شوروی از آمریکا بدتر،انگلیس از هردو و همه از هم بدتر ولی امروز گرفتاری ما از آمریکای جنایتگر است.

حجت الاسلام احتشام تصریح کرد: بعد از امام(ره) نخبه های جامعه که اگر بناباشد بسیاری ازنخبه ها شعار دهند برخلاف ملت بزرگ باید شعارما اهل کوفه هستیم علی تنها بماند سردهند اما شما مردم 41 سال است که با دو امام و رهبر انقلاب همیشه با مشت های گره کرده شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند سردادید اما خواص بی بصیرت و کم بصیرت علی را تنها گذاشتند و حق شهدا و امام را ادا نکردند، مگر بعد از شهادت 500 نفر از حجاج خانه خدا که توسط آل سعود جنایتکار در سال 66 کنار حرم امن اللهی به شهادت رسیدند که بیش از 400 نفر حجاج ایرانی بودند امام بعد از این ماجرا نفرمود که ما اگراز صدام بگذریم ازآل سعود نمی گذریم؟

امام جمعه موقت کاشان اظهار داشت: اولین رئیس جمهور بعد از امام با آل سعود رابطه خانوادگی برقرار کرد و محکوم دادگاه و مفسد اقصادی با خود به مکه و مدینه برد که دهن کجی به دادگاه و حکم آن باشد. خواص ما با خواص صدراسلام هیچ فرقی نکردند.

حجت الاسلام احتشام ادامه داد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال از سال های گذشته بیشتر بوده و این خون مقدسی که روی زمین ریخت جامعه پردازی کرد و رهبری معظم انقلاب در بیانیه گام دوم فرمودند انقلاب ما در چله اول به آرمان هایش خیانت نکرد واینک انقلاب ما وارد دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و خودسازی که زمینه سازی حکومت حضرت ولی عصر(عج) شده است. ما با این نسل مومن، انقلابی، جوان متعهد، با استفاده از تجربیات نسل اول ودوم و تحت حمایت های رهبری بزرگوار در مسیربیانیه گام دوم انقلاب آمریکا و جهانخواران دنیا را از این خوارو ذلیل تر خواهیم کرد.

استاد سطوح عالیه حوزه علمیه قم به اهمیت تبعیت از ولایت فقیه از زبان سردار دلها اشاره و بیان داشت: سردار دلها 6 دفعه قسم خورد راه عاقبت بخیری حمایت از رهبری این حکیم فرزانه است و وصیت کرد. فقط اخلاص کسی را به جایی نمی رساند، اخلاص بصیرت و بصیرت هم جهاد می خواهد. هنرسردار ما این بود که 8 سال جنگ تحمیلی او 40 ساله شد و هرروز در این کره خاکی جنگی براو تحمیل شد و او مردانه از همه صحنه ها سرفراز بیرون آمد ولی بقیه چه کردند؟

وی به سخن امام(ره) در خصوص مذاکره با آمریکا اشاره و گفت: مگرامام راحل نفرمود که ما با امریکا مذاکره نمی کنیم مگر اینکه امریکا آدم شود از بس خواص به ما نگفتند این جمله از یاد ما رفت چون همسو با آنها نبود و نمی خواستند این جملات امام در جامعه زنده باشد. رابطه ما با امریکا رابطه گرگ ومیش است.

حجت الاسلام احتشام کاشانی افزود: دومین رئیس جمهوربعد از امام هم همه اینها را زیر پاگذاشت و تحت عنوان گفتگوی تمدن ها تا جایی پیش رفت که واژه شهیدی که از آن امام حسین(ع)،سردارسلیمانی،حججی وشهیدان مطهری و بهشتی است این واژه را روی آبراهام لینکون رئیس جمهور آمریکا گذاشت تا دل آنها را بدست آورند اما در عوض آمریکایی ها در همان دوره ما را در کنار صدام و کره شمالی به عنوان محور شرارت خواندند یعنی شهدا و امام را شرورترین افراد روی کره زمین شناختند. هزینه آن دوره نیز دومین سپهبد شهید صیادشیرازی را به شهادت رساندند. رفتند گفتگو کردند و ضعف نشان دادند و این عنصری که مثل سردار دلها در سال های دفاع مقدس که آخرین قلم رشادتش مرصاد و منافق کوبی بود توسط آمریکای جنایتکار از کانال منافقین وی را به شهادت رساندند.

وی افزود: آیا بازهم درس گرفتیم؟ رفتیم از امام عذرخواهی و بگوئیم حق با شما بود که فرمودید ما با آمریکا مذاکره نمیکنیم مگر اینکه آدم شود و ما غلط کردیم که مذاکره کردیم

امام جمعه موقت کاشان تصریح کرد: دوباره بعد ازآن در این دوره نیز امام را زیرپاگذاشتیم و گفتیم اینها مال خود امام بوده و برای مذاکره تا جایی پیش رفتند که روی موشک هایمان به یادامام وشهدا مرگ براسرائیل را نوشتیم ولی گفتن چرا نوشتید مادرحال مذاکره بودیم وبا این کارناراحت می شوند و درعوض رئیس جمهور احمق امریکا در همین دوره ملت ایران را ملت تروریست خطاب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احتشام کاشانی به هزینه این دوره هم اشاره و گفت: هزینه ای که در این دوره دادیم سپهبدسوم شهید جمهوری اسلامی ایران را شبانه تکه پاره کردند، رفتیم مذاکره کنیم و عزیزشویم بارها وبارها آمریکایی ها سردار ما را رصد کرده بودنداما جرات نداشتند او را بزنند چون از داخل کشور صدای ضعف بیرون نمی آمد و رهبری داشتیم که فرموده بود یکی بزنید ده تا می خورید ونمی توانند به ما ضربه بزند وما به امریکا ضربه می زنیم با وجود این رهبر جرات نمی کردند. چرا این دفعه جرات کردند چون در فتنه بنزینی 98 از داخل کشور کسانی کد دادند که 80 درصد مردم با نظام مخالفند ونظام 1500 نفر را کشته وسرکوب کرده است.

این استاد حوزه علمیه قم ترامپ را تنها عامل شهادت سردار سلیمانی ندانست و گفت: سردار دلها را فقط ترامپ نزد بلکه آنهایی زدند که از داخل کد دادند. یک قدم را امروز محکم برداشتیم و رهبری فرمودند که اگر بخواهیم بمانیم باید در مقابل دشمن قوی باشیم، دشمن از مذاکره نمی ترسد مذاکره را دیدیم دو دوره مذاکره کردند و امام را زیرپا گذاشتند و نتیجه آن نیز شهادت دو سپهبد قهرمان این ملت بود.

 وی افزود: سپهبد سوم هم زمین وزمان عقیم است که مثل اورا بتواند درست کند هزینه داریم. آیا اینها بازهم از رو می روند؟ امروز دوباره می خواهند fatfرا تصویب کنند و درحال درست کردن جو هستند صراحتا رئیس کل بانک مرکزی اعلام می کند fatfچه تصویب بشود یا نشود در اقتصاد ما هیچ تاثیری ندارد اما یه عده ای در حال دوقطبی کردن انتخابات هستند.

حجت الاسلام احتشام کاشانی در ادامه گریزی به انتخابات سرنوشت ساز دوم اسفندماه پرداخت و تاکید کرد: ما دوم اسفند با امام،شهدا و رهبرمان پیمان بسته ایم که رهبری فرمود یکی ازراههای قوی شدن، مجلس قوی است که فریادش در برابر دشمنان اروپایی و آمریکایی فریاد هیهات من الذله باشد. مجلسی می خواهیم که اکثریت شعار آنها نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا باشد. روزی که ما عین الاسد را زدیم چشم شیر آمریکا به دم گربه تبدیل شدوآنقدر ضربه سخت وسنگین بود که قطره چکانی تلفات را اعلام می کنند.

امام جمعه موقت کاشان گفت: امروز ما زیر علم ولایت پای صندوق رای در دوم اسفند همانطور که یک قوه قضائیه مورد پذیرش و نقطه امید مردم که باید دست رهبری را به خاطر این انتخاب بوسید داریم باید مجلسی در طراز قوه قضائیه داشته باشیم. انقلاب ما یک جوان 41 ساله شد ولی جوانی که چشم و گوش هایش ضعیف است چون مسئولین ما حرف دکتر انقلاب را نشنیدند،رهبری فرمود من 20 سال است به روسای جمهور می گویم اقتصاد را بدون دلار آمریکا بگردانید.

حجت الاسلام والمسلمین احتشام کاشانی در پایان این تجمع عظیم تصریح کرد: مشکلات امروز ما از قبیل اشتغال، گرانی و ازدواج تقصیر انقلاب، شهدا و رهبری نیست بلکه از ضعف است. جریانی است که بعد از امام همیشه اقتصاد کشور دست وی بوده و هیچ وقت معتقد به اقتصاد اسلامی نبوده است و ما با یاری خداوند با انتخاب درست مجلسی داشته باشیم که در 20 دقیقه برجام را تصویب نکند وfatfوcft سند خاری امضانکندو مجلسی که نماینده آن شفافیت داشته باشد و از راه امام و آرمان های شهدا و حمایت های رهبری استفاده بهینه کند.

این مراسم و سخنرانی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق برگزار شد.

انتهای پیام/ع.ع