شناسه : 35878726
صباغیان بافقی در تذکر شفاهی:


عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: حمایت مجلس از نماینده سراوان در اتفاق اخیر حمایت از شخص نماینده و مجلس نیست بلکه حمایت از مردم است.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: حمایت مجلس از نماینده سراوان در اتفاق اخیر حمایت از شخص نماینده و مجلس نیست بلکه حمایت از مردم است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر نماینده ارزش نداشته باشد مردم نیز ارزش نخواهند داشت. زیرا مسئولان علاقه‌ای به پاسخگویی ندارند، اگر مجلس وجود نداشت نظام ارباب – رعیتی به وجود می‌آمد.

وی خطاب به مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: علیرغم اینکه به شما و دکتر لاریجانی ارادت دارم اما بعضا هیئت رئیسه در اداره جلسه دچار مشکل می‌شوند که نمایندگان نیز از این موضوع گلایه‌مند هستند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عملکرد هیئت رئیسه را به رأی نمایندگان بگذارید تا میزان رضایت نمایندگان از عملکرد هیئت رئیسه مشخص شود.

صباغیان بافقی ادامه داد: اگر در صحن مجلس تشنج وجود داشته باشد، این تشنج به جامعه نیز منتقل می‌شود و لازم است که هیئت رئیسه بهتر جلسات علنی مجلس را مدیریت کند.

علی مطهری در پاسخ به تذکر صباغیان بافقی گفت: تشخیص اولویت‌ها کار سنگینی است و برای اداره جلسات علنی صحن باید مطابق آیین‌نامه حرکت کنیم.

منبع:  خبرگزاری خانه ملت