شناسه : 35717958


طی نشستی که بین معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و کارشناسان این حوزه با مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس شهرستان بافق برگزار گردید بر نقش کلیدی و راهبردی معلمان در آموزش و تربیت دانش آموزان تأکید شد .

به گزارش صبح بافق؛ طی نشستی که بین معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و کارشناسان این حوزه با مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس شهرستان بافق برگزار گردید بر نقش کلیدی و راهبردی معلمان در آموزش و تربیت دانش آموزان تأکید شد .
در ابتدای این نشست مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس ضمن اشاره به ضعف ها و مشکلات  رایج در بین دانش آموزان ، راهکارهای عملی و مناسب را جهت برطرف نمودن این مسائل مطرح نمودند . در بین این راهکارها و عملکردها نقش معلم را در برطرف کردن این مشکلات حائز اهمیت دانستند .
در ادامه این نشست " سرداری " معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با تبریک هفته وحدت و کتاب و کتابخوانی  ضمن بیان ارزش و مقام مربیان پرورشی و مشاوران مدارس ، زحمات آن عزیزان را ارج نهاد و موفقیت دانش آموزان در مسائل دینی ، اعتقادی و قرآنی را مرهون تلاش های آنان دانست .

منبع:  روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق