شناسه : 33883954
همزمان با روز شهدا؛


به مناسبت روز شهدا مراسم درختکاری در پارک آبشار بافق با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان وایثارگران شهرستان برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با 22 اسفند روزشهدا و روز تشکیل بنیاد شهید وامور ایثارگران به فرمان امام راحل(ره) مراسم درختکاری به نام شهدا با حضور دهقانزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، طالعی معاون فرماندار، نوروز زاده شهردار و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در پارک تفریحی آبشار برگزار شد.

محمدرضا دهقانزاده در حاشیه این مراسم گفت: همزمان با روز شهدا و با همکاری شهرداری اقدام به کاشت درخت به یاد شهدا توسط خانواده محترم این عزیزان انجام می شود.

وی در ادامه افزود: این چهارمین سال است که با همکاری شهرداری در این فضای زیبا وسرسبز قطعه زمینی را مهیا و با دعوت از خانواده شهدا به یاد عزیزانشان درخت می کارند.

 سید علی نوروززاده شهردار بافق نیز اظهار داشت: به مناسبت این روز و هفته درختکاری خانواده معظم شهدا، مسئولین در این فضا گرد هم آمدند تا بیاد شهیدان‎شان و برای حفظ و گسترش فضای سبز نهالی غرص کنند و امیدواریم این نهال ها که مثمر هم هستند در سال های آینده به بار بنشینند و فضای معطری را برای گردشگران فراهم کنند.

وی با بیان اینکه در سال جاری بیشترین  سطح کشت گل را در شهرستان داشتیم بیان داشت: غیر از بحث فضای سبز بالغ بر 6هکتار در سطح شهرستان و در نقاط مختلف چه به صورت جدا و چه در کنار درختان کاشت گل های مقاوم را داشتیم تا سال جدید بافق را به عنوان یک شهری که غرق در گل است معرفی کنیم.

نوروز زاده در پایان گفت: در نماز جمعه هفته قبل نیز 500 نهال درخت از انواع مرکبات مثمر در بین نمازگزاران توزیع شد.

انتهای پیام/