شناسه : 35448831
به مناسبت هفته ناجا؛


در دومین روز از هفته ناجا، صبحگاه پلیس بافق با حضور امام جمعه بافق، فرماندار و روسای ادارات شهرستان و دیگر اعضاء در ستاد انتظامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ در دومین روز از هفته ناجا و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه، زاده رحمانی فرماندار، اعضای شورای تامین وجمعی از مسئولین ادارت مراسم صبحگاه پلیس بافق در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ محمدکمالی فرمانده انتظامی بافق در ابتدای این مراسم ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای مرزبان ناجا و ایثارگران گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با الهام از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) و در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری وفرماندهی معظم کل قوا با برنامه ریزی، سازماندهی و کنترل ماموریت های محوله با مدیریت جهادی، ایثار و از خودگذشتگی و جلب مشارکت اقشار مختلف، امنیت پایدار و مثال زدنی در کشور برقرار نموده است.

وی در ادامه افزود: فرماندهی انتظامی بافق از ابتدای سال جاری با استفاده از توان حداکثری توانسته در اکثر حوزهای ماموریتی از جمله پوشش انتظامی 70مراسم و 82 مسابقه ورزشی، کشف 51مورد سرقت و دستگیری 39 سارق، کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر و دستگیری 97 معتاد، صدور 39 گذرنامه، کشف 9هزار نخ سیگار، توقیف 480دستگاه موتورسیکلت و 146دستگاه خودروی متخلف، شماره گذاری 487دستگاه خودرو و موتورسیکلت اقداماتی را انجام دهد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسنی نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان اظهار داشت: وضعیت امنیت کشور مطلوب است. کشوری که شهیدپرور است در سایه رشادت های شهدا و ایثارگری ایثارگران باید امن باشد.

وی به تقدیم 13 هزار شهید نیروی انتظامی به انقلاب اشاره و بیان داشت: امروز ما مدیون شهدا وخانواده معظم شهدا هستیم. مسئله امنیت مسئله مهمی است که ما باید در راستای این خواسته جامعه حرکت و امنیت را برای جامعه ایجادکنیم. وظیفه نیروی انتظامی حفظ امنیت است و ایجاد امنیت مربوط به همه ارگان ها و نهادها است.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه بافق هم تصریح کرد: در فرهنگ دینی ما زیبایی کشور و شهر واستان به برکت نیروهای انتظامی است. اگر امنیت در کشور باشد همه چرخ های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی می چرخد.

وی در ادامه افزود: اگر شما را به عنوان زینت و زیبایی معرفی کردند چون در پرتو شما امنیت ایجاد می شود و اگر ناامنی باشد هیچ کس نمی تواند در کشور و شهر فعالیت کند.

امام جمعه بافق افزود: خوشبختانه شهرستان بافق بین دو استان کرمان و خراسان جنوبی قرار گرفته و با وجود اینکه بعضی از استان های همجوار مشکل دارند شما با تلاش وهمت توانسته اید امنیت را در شهر به ارغوان بیاورید.

زاده رحمانی فرماندار بافق نیز در پایان این مراسم صبحگاه گفت: امنیت دارای وجوه مختلفی از جمله امنیت فرد، خانواده، اجتماعی، ملی و بین المللی که علی رغم اینکه در عرصه بین المللی تلاش زیادی می شود تا سایر وجوه امنیت در کشور را تحت الشعاع قرار دهند خوشبختانه تاکنون هیچ توفیقی حاصل نشده و امیدواریم با تدابیر مسئولین نظام و مقام معظم رهبری همچنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عزت واقتدار به راه ومسیر خود ادامه دهد.

در حاشیه این مراسم از کارکنان ساعی، بازنشستگان، پلیسهای افتخاری، برندگان مسابقات ورزشی و اعضای شورای معتمد پلیس با اهداء جوایزی تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/