شناسه : 36616559
یادداشت؛


آن چیزی که باعث پیشرفت شهر و دیارمان می‌شود اتحاد بین مسئولین می‌باشد و هر مشکلی که تا بحال داشته ایم و در هر زمینه ای که موفق نبوده ایم علت اصلی آن عدم اتحاد و همدلی بین مسئولین بوده است

صبح بافق؛

مقام معظم رهبری در یک کلامی می‌فرمایند:

«من روى اتحاد تكيه ميكنم. اتحاد و همدلى بين مسئولين كشور يك فريضه است. تعمد در مخالفت با آن، امروز يك خلاف شرع است؛ بخصوص در سطوح بالا همه به اين توجه داشته باشند...

آن چیزی که باعث پیشرفت شهر و دیارمان می‌شود اتحاد بین مسئولین می‌باشد و هر مشکلی که تا بحال داشته ایم و در هر زمینه ای که موفق نبوده ایم علت اصلی آن عدم اتحاد و همدلی بین مسئولین بوده است همانطور که رهبر عزیزمان می‌فرمایند اتحاد بین مسئولین واجب است و نباید بگذاریم این همدلی خدشه دار شود. چند وقتیست که گرانی زمین در شهرستان بافق نقل مجالس و محافل شده و برخی از مسئولین از تعدادی از علتهای آنرا اعلام کردند اما  تفرقه افکنان با تقطیع صحبتها و تحریک کارگران شروع به سیاه نمایی کردند به گونه ای که چهره کریه خود مخفی کرده و عده ای در دام آنها افتادند.لازم است آقایان عزیز به جای به جان هم افتادن سعه صدر خود را بالا برده آستین ها را بالا زنند و قلم و قلم کشی در فضاهای مجازی را تعطیل کنند.

وقت آن است دست در دست هم بدهیم و با یک اتحاد و همدلی مثال زدنی کمر به حل معضلات شهر بزنیم و آب پاکی بر دستان کسانی بریزیم که برای بالابردن آمار کانالهای خود دست به هر اقدامی می زنند.

 و دست به قلم شده و می‌نویسند و جواب می‌دهند در صورتی که مشکلات عدیده ای گریبانگیر شهرمان شده است.

در پایان خواهشی که از مسئولین و اهل قلم داریم این است که صحنه ها را بشناسیم. تفرقه افکن را بشناسیم و اگر شائبه ای در هر خصوص پیش آمد تحت تاثیر جوسازی ها قرار نگیریم و دوستانه و به دور از هیاهوی رسانه ها سوء تفاهم ها را حل کنیم.

حامد حسنی نژاد


حبیب حسن زاده بافقی
سلام علیکم و رحمه الله
طیب الله انفاسکم حاج آقا، ممنون از انذار بجا و بحق شما در خصوص لزوم وحدت و همدلی خدمتگزاران به مردم و حقیقت اینکه عده ای بدنبال تفرقه و تشتت بین مسولین هستند برای بالا بردن آمار سایت و یا کانال خود ، امید است این انتقاد دلسوزانه شما را نصب العین خود قرار داده و ثمره وحدت و همدلی را آن شاالله هدیه به یکدیگر دهند و ختام کلام این حدیث گهربار مولی الموحدین و یعسوب الدین (ع) که فرمودند : ایاک و تفرقه الا و من دعا هذا الشعار فقتلوه و لو کان تحت عمامتی هذه ، و در واقع خطر تفرقه در این کلام ارزشمند مولا علی ابن ابیطالب (ع) کاملا محرز است و آشکار .
والسلام
پست شده در ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ ۱۵:۴۳