شناسه : 35870496
پدرشهید احمدی روشن دریادواره شهدای بافق:


پدرشهید احمدی روشن گفت: با درایت و آگاهی و بصیرت شهدای هسته‌ای به ویژه مصطفی احمدی روشن به غنی سازی ۲۰ درصد رسیدیم موضوعی که دشمنان فکر آن را هم نمی‌کردند.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم یادمان شهدای محله 14معصوم و شهدای هسته ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه بافق، سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، پدرشهید مصطفی احمدی روشن، جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا، جانبازان وایثارگان ومردم ولایتمدار و شهیدپرور بافق در محل مسجد 14 معصوم این شهرستان برگزار شد.

 پدر شهید مصطفی احمدی روشن در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به آیاتی از کلام الله مجید در زمینه جایگاه شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا به واسطه گذشت و فداکاری که در راه خدا و خدمت به خلق خدا داشته اند نزد خداوند از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و زندگی تازه‌ای را خداوند به آنان عطا کرده است.

وی با بیان اینکه هدف از یادواره‌ها ادامه راه شهدا و پیروی از سیره و فرهنگ شهادت است افزود: لطف و رحمت خداوند است که همواره عشق به شهدا و راه شهدا جاودانه مانده و هرگز به فراموشی سپرده نمی‌شود.

احمدی روشن تصریح کرد: قدردانی خداوند از شهداست که بعد از گذشت ۱۴ قرن از قیام عاشورا و زندگانی اهل بیت (ع) هنوز راه کربلا زنده و عشق به اباعبدالله هر روز در جان و دل مردم بیشتر می‌شود.

پدر شهید احمدی روشن به بیان خاطرات فرزند شهید خود پرداخت و خاطر نشان کرد: شهادت با هیچ چیز مادی قابل مقایسه و معامله نیست و فرزندم مصطفی با تبیعت از ولایت فقیه برای میهن خود افتخار آفرینی کرد و در قالب سایت هسته‌ای آرمان‌ها و اقتدار کشورش را به رخ نظام پوشالی استکبار کشاند.

وی افزود: انقلاب اسلامی هم دستاورد همین شهدا و بزرگ مردانی است که الگوی انسانیت و بشریت شده و با اراده‌ای آتش به اختیار، در راه دین و اسلام فدا شدند.

پدرشهید احمدی روشن گفت: با درایت و آگاهی و بصیرت شهدای هسته‌ای به ویژه مصطفی احمدی روشن به غنی سازی ۲۰ درصد رسیدیم موضوعی که دشمنان فکر آن را هم نمی‌کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اراده نوجوانان کشور در دفاع مقدس اشاره کرد و آن‎را ثمره ولایت پذیری دانست و افزود: نوجوانی، چون حسین فهمیده با آن سن و سال کم دنیا را تکان می‌دهند و وی رهبری را الگوی خود می‌داند این‌ها همه به برکت بصیرت و الگوپذیری نوجوانان از عاشورا و امام شهدا است.

احمدی روشن خاطر نشان کرد: دشمنان به ویژه استکبار جهانی هنوز هم دست از دست ما برنداشته اند که باید با هوشیاری و بیداری مردم توطئه‌های آنان را خنثی کرد و نگذاشت ثمره سال‌ها تلاش و خدمت شهیدان فدای خواسته‌های آنان شود.

پدرشهید هسته ای کشور افزود: شهدایی مانند مصطفی احمدی روشن باعث شدند دشمن دست به دهان بماند که چطور می‌شود کشوری که نمی‌توانست سیم خاردار تولید کند الان به غنی سازی 20 درصد رسیده و مجبورند او را به عنوان یک کشور هسته ای معرفی کنند.

سخنران مراسم یادمان شهدای چهارده معصوم و شهدای هسته ای تصریح کرد: برای آنها غیر قابل باور است که ایران را به عنوان یک هماورد در مقابل استکبار جهانی قرار دهند لذا به این نتیجه رسیدند که باید از کشور ایران کسانی را مامور و به جان ملت بیندازد که بدون سانتریفیوژ هم می‌توان زندگی کرد، در حالی که هم باید چرخ اقتصادی بچرخد هم چرخ سانتریفیوژ، باید وضع زندگی مردم بهتر از این باشد.

احمدی روشن افزود: متاسفانه برخی از مردم هم باور کردند و در دوره اول 18 میلیون رای دادند و به خیابان ها ریختند و شیرینی و شربت و شکلات پخش کردند. همان‌هایی که با زن های خودشان با سر باز در خیابان ها از ماشین پیاده شدند و رقصیدند و شیرینی و شربت پخش کردند ولی نهایت سعی دولت این بود که به مردم خیانت کند که کردند مردم چهار سال به شما دروغ گفتند چهارسال سر شما را کلاه گذاشتند چهار سال دشمنان ما را بر ما مسلط کردند.

پدرشهید هسته ای کشور اظهار داشت: مسئولین عربستان خبیث و تکفیری و وهابی اگر پارس کند باید پاچه ما گرفته شود کدام امید را میگویید؟ پز کدام دولت را می‌دهید که بعد از 5 سال دزدیدند و بردند وخوردند مدیرانشان حقوق های چند صد میلیونی گرفتند و دستشان تا مرفق در بیت المال مسلمین بود و خوردند و بردند. به این خائنین به نظام، مردم، رهبر و امام زمان ذخیره انقلاب گفتند! ذخیره انقلاب دزدی می‌کند؟ ذخیره انقلاب دروغ می‌گوید؟ ذخیره انقلاب کفار را بر کشور ما مسلط می‌کند؟

وی در ادامه به آیه لن ترضی عنک الیهود و لا النصاری حتی تتبع ملتهم اشاره وبیان داشت: آقای رئیس جمهور، آقای ظریف چرا به این آیه عمل نکردید چرا به مردم دروغ می‌گویید چرا 18 میلیارد دلار سرمایه مردم را به کسانی می‌دهید که رانت خواری می‌کنند؟ چرا لایحه های استعماری را می‌خواهید توسط مجلس همراه خودتان تصویب کنید.

احمدی روشن ادامه داد: باید به حال خودمان گریه کنیم که همچنین کسانی بر ما مسلط شدند خدا لعنت کند آن 143 نماینده ای که به این لایحه استعماری رای دادند و به گردن مردم انداختند اگر نماینده شما به این لایحه رای داده خدا لعنتش کنه و اگه رای نداده من دست را می‎بوسم. ملت بیدار باشید که سرتان کلاه نگذارند و به شما دروغ نگویند که همین دیروز هم دروغ گفتند که اگر fatf تصویب شود 20 درصد ارزانی  می آورد! مگر مجبوری که دروغ بگویی؟

وی به انتخابات هم گریزی زد و اظهار داشت: در انتخابات دو وظیفه داریم اول اینکه در انتخابات شرکت کنیم که این محقق شد ولی وظیفه دوم انتخاب خوب هست که محقق نشد و انتخاب متاسفانه از روی شناخت نبود. از این جهت بود که اگر به ما رای ندید در پیاده رو دیوار می‌کشند، جنگ می‌شود، گرانی می‌شود ولی خودشان در چاه گیر افتادند.

اجرای سرود دسته جمعی، نمایشگاه عکس شهدا، کتاب و تجلیل از خانواده‌های شهدا و فعالان حوزه دفاع مقدس و روایتگری از دیگر برنامه‌های یادمان شهدای محله چهارده معصوم و شهدای هسته‌ای بافق بود.

انتهای پیام/