شناسه : 35043362
فرماندار بافق در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت ودرمان بافق:


محمدزاده رحمانی گفت: آن چیزی که اهم مشکلات حوزه درمان بافق است که بیشتر دچار حاشیه شده بحث متخصص رادیولوژی و سونوگرافی است که کمبود آن احساس می شود که نیاز به پیگیری بیشتر دارد.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور دکتر زارع مدیر درمان، دکتر نوری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و کارشناسان این حوزه و محمد زاده رحمانی و اعضای شورای شهر نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

محمدزاده رحمانی فرماندار بافق در این نشست گفت: آن چیزی  که اهم مشکلات حوزه درمان بافق است که بیشتر دچار حاشیه شده بحث متخصص رادیولوژی و سونوگرافی است که کمبود آن احساس می شود که نیاز به پیگیری بیشتر دارد.

وی در ادامه افزود: با شروع طرح تحول سلامت گام های بزرگی در کشور و شهرستان بافق انجام شده و فضای فیزیکی بیمارستان تغییرات اساسی به خود دیده همچنین کلینیک بیمارستان ولی عصر(عج) آماده بهره برداری است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

زاده رحمانی به بیمارستان 96تخته خوابی هم اشاره و بیان داشت: آن درصدی که سهم شهرستان بود تا مرحله اسکلت و بتن حدود 4میلیارد و 800میلیون تومان هزینه داشت توسط فرمانداری و شهرستان انجام شده در موعد مقرر به اتمام رسیده و از دی ماه سال 95 تحویل مدیر فنی دانشگاه علوم پزشکی استان شده است ولی متاسفانه از زمان حضور شرکت دنا پیشرفت فیزیکی که باید داشته باشد را ندارد که نیاز به پیگیری بیشتر دارد.

فرماندار بافق ادامه داد: پلی کلینیک یک فرصت خوبی برای بافق است که در حال ارائه خدمات به جامعه کارگری این شهرستان است و باید یک تعاملی بین تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی انجام شود که نیروی متخصص نیز برای این واحد نیز در نظر گرفته شود.