شناسه : 35829103
سخنران یادمان شهدای روستای باقرآباد:


حجت الاسلام سید محمود هاشمی در مراسم یادمان شهدای والامقام روستای باقرآباد و صادق آباد گفت: مواضع انقلابی نماینده مردم بافق در مخالفت باcft قابل تقدیر است.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم یادمان شهدای والامقام روستاهای باقرآباد و صادق آباد با حضور جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا و مردم شهیدپرور روستاهای باقرآباد و صادق آباد  در محل حسینیه روستای باقرآباد برگزارشد.
حجت الاسلام سیدمحمود هاشمی سخنران این مراسم گفت: خداوند می فرماید وعده هایی که به شما داده ایم به آنها عمل خواهیم کرد به شرط اینکه شما مردم مستحکم باشید و اگر مستحکم باشید دشمن در مقابل شما سست و اگر ضعیف باشید دشمن بر شما پیروز خواهد شد.
وی در ادامه افزود: شهدا به این باور رسیده بودند که در مقابل دشمن پیروز خواهند شد چون رهبر آنها فردی شجاع بود و در مقابل دشمن کوتاه نمی آمد. امروز وصیت نامه شهدا را باید الگوی خود قرار دهیم چون راه را برای ما نشان دادند به شرط اینکه اعتقاد به آن داشته باشیم.
حجت الاسلام هاشمی اظهار داشت: شهدا اهل ذکر و به قدرت خدا ایمان داشتند امروز ابرقدرت خداوند است نه آمریکا و تمام قدرت ها پوچ و واهی است و در مقابل قدرت خداوند کسی نمی تواند قد علم کند. امروز بعضی آمریکا را به عنوان کدخدا می شناسند و ارتباط با آن باعث عزت و افتخار می دانند.
سخنران مراسم یادمان شهدای روستای باقرآباد به مذاکرات برجام اشاره وبیان داشت: هرروز دم از مذاکره و صحبت به میان می آورند و 8 مرتبه مذاکره به صورت عملی و سه بار هم مخفیانه انجام دادند ولی نتیجه ای نداشت و مردم نجیب ایران را مسخره خود قرار دادید این مردم می فهمند و بصیرت دارند ، 300 هزار شهید دادیم که پا روی خون شهدا گذاشته نشود.
وی در ادامه ضمن تقدیر از مواضع اخیر صباغیان در مجلس شورای اسلامی در خصوص cft تصریح کرد: نماینده ما در خصوص cftموضع محکم و انقلابی گرفت و حرفش را محکم زد، مگر در مجلس چندنفر حرف زن داریم؟ از 290 نفر نماینده مجلس چندنفر حاضرند حق این مردم را طلب کنند و به نفع این مردم حرکت کنند؟
هاشمی ادامه داد: چند وزیر دولت شخصا به رئیس جمهور نامه نوشتند و از وی خواستند که توافقنامه پاریس را به رسمیت بشناسید که با موضع محکم رهبرمعظم انقلاب مواجهه شدند که کشور را خاروذلیل نکنید و خون شهدا را پایمال نکنید.
حجت الاسلام و المسلمین هاشمی در پایان گفت: اقتدار این کشور و نظام را تضعیف نکنید و محکم گام وقدم و در مسیر خدمت به مردم گام و قدم بردارید. حزب الله لبنان با این عظمتی که پیدا کرد بزرگترین خطر برای رژیم صهیونیستی شناخته شد. امروز انقلاب اسلامی ایران در حال صدور به تمام کشورهای اسلامی است و این انقلاب را الگوی خود قرار داده اند.

یادمان شهدای روستاهای باقرآباد و صادق آباد با مشارکت بنیاد شهید و امورایثارگران و پایگاه امام علی(ع) حوزه مقاومت شهید قدوسی برگزار شد.

روستای باقرآباد و صادق آباد 12 شهید گرانقدر تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند.

عکس/ مسعود عسکری