شناسه : 37889167


نام از انسان هایی شریف و بزرگ است با پوششی مقدس،بزرگداشت فرشتگانیست از جنس عاطفه ، ایثار ، فداکاری و بخشش

به گزارش صبح بافق؛ روز جهانی صلیب سرخ و هفته بزرگداشت هلال احمر مبارک.
نام از انسان هایی شریف و بزرگ است با پوششی مقدس،بزرگداشت فرشتگانیست از جنس عاطفه ، ایثار ، فداکاری و بخشش، آوازه ی بلند مردان و زنان از خود گذشته ای است که خطر در حادثه دارند و یاریگر هر گرفتاری در بلا و دردند.
 ستودن آنانی است که زداینده رنجند از چهره هر انسان مکدرپاسداشت انسانهایی است که نماد آرامشند و اعتماد، سخن از طلایه داران عشق است که زلالندهمچون دریا و نسیم محبت و مهربانیشان بر روح هر دل شکسته ای می وزد و التیام بخش آلام بشریند و سفیر صلح و دوستی، چهره های متبسمی که پیشگام در خدمتند و با ترنم اصول هفتگانه بشری به سوی تحقق ارزش های پاک بشری گام بر می دارند. 
ماه نشانانی که امید ، همدلی و همزبانی را هدیه می دهند و در زلزله، سیل ، کرونا و درمیان کوه،جاده ، برف و کولاک دل در گروی کمک به همنوع نهاده و ندای ملکوتی " الجار ثم الدار " را جاری و ساری می سازند.
اینک با ابراز تبریک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ به همه ی اعضای خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی و تشکر و تقدیر از  امدادگران ، جوانان ، داوطلبان  و همکاران ارجمندم در جمعیت هلال احمر شهرستان بافق ؛ هفته بزرگ  هلال احمر را ارج می نهم و ضمن آرزوی توفیقات روز افزون  همگان  در راه خدمت به خلق ؛ به روح آنان که در این راه جانفشانی کردند درود می فرستم.
 
محمدرضا فتاحی بافقی
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق