شناسه : 35198205
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:


نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پاسخ رئیس‌جمهور به سؤالات نمایندگان مجلس، گفت: پس‌ازاین جلسه نمایندگان احساس مسئولیت بیشتری کرده و جدی‌تر مطالبه گری می‌کنند.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی با اشاره به تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در مشاغل دولتی در مجلس شورای اسلامی، گفت: این موضوع یکی از موارد خوبی بود که در مجلس تصویب شد و آثار و برکات زیادی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

وی افزود: تصویب این قانون راه را برای ورود نیروی جوان و باروحیه به بخش‌های مختلف کشور هموار خواهد کرد که خود می‌تواند به فرآیند توسعه و رشد کشور کمک ملموسی داشته باشد.

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: رئیس‌جمهور هفته گذشته در مجلس حاضر شد و به سؤالات نمایندگان پاسخ داد که این اتفاق بی‌نظیری بود. بدون شک پس‌ازاین جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان مجلس احساس مسئولیت بیشتری خواهند کرد و از وزرا به نحو جدی‌تر مطالبه گری می‌کنند.

صباغیان اضافه کرد: این خود موجب تغییرات مثبتی خواهد شد چراکه پاسخگویی مسئولین و مطالبه گری مجلس در کشورهای پیشرفته دنیا تجربه‌شده و نتایج خوبی به همراه داشته است.

این نماینده مجلس در ادامه تصریح کرد: در هفته گذشته استیضاح برخی از وزرا در مجلس اعلام وصول شد که وزرای مربوطه باید در مجلس حاضرشده و به دفاع از عملکرد خود بپردازند تا بتوانند از مجلس رأی اعتماد بگیرند.

وی همچنین در خصوص لایحه ایجاد مناطق آزاد در کشور، نیز گفت: لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مجلس تصویب شد که خوشبختانه ۴ منطقه ویژه از آن استان یزد شده و ۳ منطقه آن مربوط به حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه و بافق است.

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در پایان از تصویب شدن لایحه حمایت از کودکان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

خبرگزاری فارس