شناسه : 35759572
همزمان با سالروز تشکیل بسیج؛


همایش اقتدار بسیج با تجمع بسیجیان بافقی در امامزاده عبدالله(ع) بافق برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره)، همایش اقتدار بسیج با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهقان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه عالی دفاع، حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه بافق، سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رحیمی مدیرعامل شرکت سنگ آهن، طالعی معاون فرماندار و جمعی از مسئولین و بسیجیان در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین دهقان سخنران این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج گفت: در 5 آذرماه بسیج همراه با انقلاب اسلامی 40 ساله شد. بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی طراوت می دهد و امروز عزت، اقتدار و سرافرازی ما مرهون تفکر بسیجی است.

وی در ادامه افزود: بسیجی کسی است که در مقابل دشمن احساس ضعف و سستی نمی کند و در مقابل کفار نفوذ ناپذیر و اهل محبت و ارادت هستند. بسیجی کسی است زیر سایه اهل بیت و تحت فرماندهی معظم کل قوا در تمام صحنه ها حضور دارد و فقط یک عنصر نظامی نیست بلکه در تمام عرصه ها پیش قدم است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه عالی دفاع اظهار داشت: امروز علیرغم دشمنی همه مستکبران وجهانخواران این نظام مقدس روی پای خود ایستاده و با افتخار در حال پیشرفت و سازندگی است. ملتی که با فرهنگ بسیجی زندگی می کند از تحریم های دشمن ترسی ندارد و صحنه را خالی نخواهد کرد.  

وی ادامه داد: امروز کشور با تفکر بسیجی اداره می شود و پرچمدار این کشور به دست عالمی شجاع، مدیر و مدبربه نام امام خامنه ای اداره است. اگر امروز همراه ولایت باشیم و از او جدا نشویم و فاصله نگیریم روز به روز اقتدار ما بیشتر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین دهقان در پایان به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حوزه نفوذ اشاره و بیان داشت: بیش از 19 سخنرانی از رهبری درباره خطر نفوذ موجود است که می فرمایند از دستاوردهای انقلاب و اقتدار و عزت کشور مواظبت کنید و خدمت به مردم سرلوحه کار ما باشد و متحد و منسجم باشیم.