شناسه : 35428804


رئیس کمیته امام‌خمینی(ره) گفت: کمیته امدادخمینی(ره) با همکاری آموزش و پرورش,سازمان دانش آموزی و صداوسیما تمام تلاش خود را برای حفظ و کرامت دانش اموزان در توزیع هدایا به کار می گیرند.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور سیدرضا هاشمی پور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و محمدرضا قاسم زاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق ، نشست هماهنگی برپایی جشن عاطفه ها برگزارشد.

سیدرضاهاشمی پور رئیس کمیته امام‌خمینی(ره) با اعلام اینکه جشن عاطفه ها همزمان در سراسر استان در تاریخ 97/7/11روز چهارشنبه برگزار می گردد اظهار کرد: مهرعاطفه ها یک جریان است و به یک روز محدود نمی شودو مردم نیکوکار می تواننددر طول سال برای برطرف کردن مسائل ومشکلات دانش آموزان بی بضاعت در زمینه های مختلف از جمله تامین لوازم التحریر,پوشاک,کتب درسی,کیف وکفش,شهریه و ایاب و ذهاب دانش آموزان و دانشجویان و همچنین کمک به معیشت و هزینه های درمانی آنان مشارکت کنند و زمینه لازم را برای تحصیل برای دانش آموزان بی بضاعت فراهم کنند.

وی بیان داشت: کمیته امدادخمینی(ره) با همکاری آموزش و پرورش,سازمان دانش آموزی و صداوسیما تمام تلاش خود را برای حفظ و کرامت دانش اموزان در توزیع هدایا  به کار می گیرند.

سیدرضاهاشمی پور افزود: یازدهم مهر ماه هم زمان با سراسر کشور 60 مدرسه در شهرستان بافق ,پایگاه مهر عاطفه ها برپا می دارند  و کمک های جمع اوری شده در مدارس توسط همان مدرسه بین دانش اموزان بصورت نقدی و غیر نقدی توزیع می گردد.

در این نشست در خصوص اهمیت نیازسنجی و اولویت بندی بصورت نیازهای تحصیلی و آموزشی دانش اموزان محروم بیان شد: در جلسات هم اندیشی مهرعاطفه ها که با حضور مسئولان کمیته امداد,اموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی برگزار شده است هماهنگی لازم برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد ملی در سطح شهرستان به عمل آمده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)ادامه داد: مرحله نخست مهرعاطفه هاکه 15 و16 شهریورماه بالبخند "مهربسته به مهر شما"در پایگاه های سطح شهر,مساجد و مراکز نیکوکاری محله برگزار شد وبیش از 16میلیون تومان بصورت نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان نیازمند کمک گردید و در سال گذشته تعداد10 هزار پاکت بین دانش آموزان 60مدرسه توزیع و مبلغ 16میلیون تومان بصورت نقد و غیرنقد جمع آوری و بین.دانش آموزان عزیز توزیع شد.

انتهای پیام/