شناسه : 35067705
به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س):


به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) ورزشکار بافقی زندگی مشترک خود را در زورخانه رحیم این شهرستان آغاز کردند.

به گزارش صبح بافق؛ عصر امروز بمناسبت اول ذی الحجه سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) الیاس کریمی ورزشکار پهلوانی و نامدار بافقی به همراه همسرش با حضور در زورخانه رحیم مراسم ازدواج خود را برگزار و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

الیاس کریمی هدف از برگزاری مراسم ازدواج خود در زورخانه را ترویج فرهنگ ازدواج آسان و پیروی از زندگی امیرالمومنین(ع) و فاطمه زهرا(س) عنوان کرد.

در حاشیه این مراسم نیز عزیزالله عباسیان رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای بافق گفت: برای اولین بار در سطح استان یزد این مراسم در زورخانه برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: وقتی این چنین مراسمی در چنین مکانی برگزار می شود نشان از تدین این خانواده دارد و به زندگی خود هم پایبند و وفادار هستند و به رسم یادبود هزینه سفر به عتبات و عالیات را برای این دوزوج جوان از طرف هیئت پهلوانی در نظ گرفته شده است.

وی در پایان تصریح کرد: جوانانی که مراسم ازدواج و شروع زندگی خود را در زورخانه برگزار کنند هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/