شناسه : 35808944
فرماندار بافق در بازدیدشبانه از پروژه مسکن معلولین :


زاده رحمانی در حاشیه بازدید شبانگاهی خود از پروژه احداث مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: با تکمیل ۱۸ واحد مسکونی در حال ساخت این نهاد در چند ماه آینده پرونده مددجویان فاقد مسکن در بافق بسته می شود.

به گزارش صبح بافق؛ شبانگاه روز یکشنبه یازدهم آذرماه ۹۷ فرماندار بافق به همراه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و برخی دیگر از مسئولان از پروژه احداث ۱۸ واحد مسکونی مددجویان این نهاد بازدید و از نزدیک در جریان آخرین مراحل احداث این بنا ها قرار گرفت.
محمد زاده رحمانی در حاشیه این بازدید گفت: در مجموع در حال حاضر ۱۸ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در شهرستان بافق در حال ساخت است که ۱۳ واحد آن در شهر و مابقی در روستاهای تابعه می باشد.
وی افزود: با تکمیل این ساختمان ها ظرف چند ماه آینده و در سال جاری با همت و پیگیری که رئیس کمیته امداد شهرستان و همیاری هم معادن که بنابر  مسئولیت اجتماعی در موضوع کمک نمودند و هم مدیر کل کمیته امداد استان یزد، باب مددجویان فاقد مسکن در شهرستان بافق بسته می‌شود و هیچ مددجوی در شهرستان وجود ندارد که فاقد مسکن و سرپناه باشد.
فرماندار بافق در پایان ابراز امیدواری کرد که این پروژه تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق