شناسه : 36491082


کارشناس نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان بافق گفت : طی بازدید های مستمر کارشناسان دامپزشکی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان بافق، یک واحد عرضه مرغ و ماهی که با وجود تذکرات متعدد مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی به تخلفات خود ادامه داده بود، طبق ضوابط پلمپ گردید.

به گزارش صبح بافق؛ کارشناس نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان بافق گفت : طی بازدید های مستمر کارشناسان دامپزشکی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان بافق، یک واحد عرضه مرغ و ماهی که با وجود تذکرات متعدد مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی به تخلفات خود ادامه داده بود، طبق ضوابط پلمپ گردید.

 احسان زارع با بیان اینکه نظارت بر عرضه فرآورده های خام دامی برعهده شبکه دامپزشکی در سطح شهرستان است، اظهار داشت: این نظارت ها اهمیت بسزایی در سلامت شهروندان دارد.

وی افزود: با توجه به بازدید های مستمر کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره از واحدهای عرضه  فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان یک واحد عرضه مرغ و ماهی که با وجود تذکرات متعدد مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی به تخلفات خود ادامه داده بود، طبق ضوابط پلمپ گردید.

زارع تصریح کرد: با توجه به افزایش تقاضا در ایام ماه مبارک رمضان، بازدید از مراکز تولید، نگهداری و عرضه فرآورده‌های خام دامی تشدید و با عرضه کنندگان فرآورده های خام دامی در شرایط غیر بهداشتی برخورد جدی صورت می گیرد.

کارشناس نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان بافق با تأکید بر آنکه کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان با نظارت مستمر خود متضمن عرضه فرآورده های خام دامی بهداشتی به مردم هستند؛ از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق  شماره ۳۲۴۳۷۳۱۲  جهت اقدام لازم از سوی دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.