شناسه : 38099068


فرمانده انتظامی استان یزد در دیدار با امام جمعه شهرستان بافق با اشاره به عملکرد و اقدامات پلیس استان در راستای تامین امنیت استان گفت: پلیس خادم مردم است.

به گزارش صبح بافق؛ سردار "عباسعلی بهدانی فرد" فرمانده انتظامی استان یزد در دیدار با امام جمعه بافق ضمن تبریک دهه کرامت و نزدیک شدن به میلاد باسعادت علی بن موسی الرضا (ع) اقدامات پلیس استان را در راستای برقراری نظم و امنیت برشمرد و گفت: پلیس خادم مردم است.
وی افزود: در راستای برخورد با ناهنجاری های اجتماعی، گشت های انتظامی مستقر و فعال هستند و طرح های زیادی انجام شده و همچنان ادامه دارد که در این راستا تقدیر و تشکر مردم را نیز در پی داشته است و همه این اقدامات در راستای امنیت و آرامش و آسایش مردم انجام می شود. 
فرمانده انتظامی استان یزد در پایان از آمادگی کامل پلیس در تامین نظم و امنیت استان خبر داد و خاطرنشان کرد: برخورد با اتباع بیگانه غیرمجاز و بر هم زنندگان نظم و امنیت استان در دستور کار پلیس است.
حجت الاسلام والمسلمین "سیدجواد سلیمانی" امام جمعه بافق نیز در این دیدار ضمن تبریک دهه کرامت با اشاره به سخنان امام رضا (ع) گفت: اسرار سخن نگه داشتن، محفوظ نگه داشتن کرامات مردم و مقاوم بودن در برابر فراز و نشیب های زندگی سه ویژگی برای انسان مومن است.
امام جمعه بافق ضمن تشکر از حضور سردار بهدانی فرد در شهرستان بافق گفت: اقدامات پلیس یزد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی جای قدردانی دارد.
حجت الاسلام سلیمانی همچنین با اشاره به بانوان دوچرخه‌سوار و کمپ های کویری و حضور برخی از افراد هنجارها در این اماکن بیان کرد: این افراد مشکلاتی را برای شهر بوجود می آورند. 
امام جمعه بافق در پایان از سرگرد طولابی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان بافق در راستای زحمات و تلاش های بیشمار در برقراری امنیت تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/