شناسه : 35304727
فرمانده انتظامی استان یزد:


سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد در جمع کارکنان انتظامی بافق گفت: باید با تمام توان و تمام قد با همکاری سایر دستگاه‌ها در جهت رضایتمندی مردم تلاش کنیم.

به گزارش صبح بافق؛ صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی بافق با حضور فرمانده انتظامی استان یزد، فرماندار و دادستان عمومی و انقلاب، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و برخی دیگر ازمسئولان در محل ستاد فرماندهی انتظامی بافق برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردار محمدرضا میرحیدری به همراه دیگر مسئولان حاضر، ضمن ادای احترام به تمثال مبارک شهدای نیروی انتظامی بافق از یگان های مستقر در میدان سان دید.

در ادامه این برنامه پس از اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی و سخنرانی فرمانده انتظامی استان از یک نفر از جانبازان نیروی انتظامی، یک نفر پلیس افتخاری و تعدادی از پرسنل و سربازان نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد در جمع کارکنان پلیس و اعضای شورای تامین شهرستان بافق ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) گفت: در این برهه حساسی که دشمن با تمام قوا به مقابله با انقلاب اسلامی و اسلام برخاسته و تمام قوای خودش را برای ایجاد تزلزل در ارکان مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته است باید با اقتدار کامل با الگو گرفتن از قیام حضرت سیدالشهدا (ع) در برابر تمامی آنها ایستاده و شاهد این باشیم که تمام برنامه ها و پیش بینی های آنها بر هم زده شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امروزه حفظ وحدت برای مردم ما مهمترین رکن و برای مقابله با خواسته های دشمن از واجبات است گفت: همه دستگاه‌ها باید در جهت آنکه بتوانیم در مقابله با مطالبات به ناحق دشمن که در جهت ایجاد مشکل در روند زندگی مردم تلاش می‌کند با حمایت از دولت و دستگاه‌های اجرایی زمینه را برای خدمت به مردم فراهم کنیم.

سردار میرحیدری با اشاره به نعمت بزرگ امنیت تصریح کرد: این نعمت بزرگ در مقابل از خود گذشتگی مردم سرافرازان جنگ و جانبازان به این ملت اعطا شده است و همه ما باید در جهت تثبیت و ارتقاء آن کوشا باشیم و امیدواریم با اراده قوی هر روز برکات این نعمت الهی نسبت به قبل در کام مردم محسوس تر و ملموس تر باشد.

فرماندهی انتظامی استان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند امروزه پلیس مظهر اقتدار حاکمیت است گفت: با تمام وجود و تمام قد خود را خدمتگزار این ملت در جهت احیای ارزش های اسلامی و فرامین الهی می دانیم.

فرمانده انتظامی استان یزد پیرامون مبارزه با تولید و توزیع مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ عنوان کرد: درصدد هستیم تا با کمک سایر دستگاه‌ها در قبال مسئولیتی که در برابر مردم داریم در جهت حراست و صیانت از مردم انجام وظیفه نمایید و با قوت بیشتر و حضور فعال تر برخورد لازم را در این زمینه داشته باشیم.

گفتنی است سفر یک روزه فرمانده انتظامی استان یزد به بافق با هدف دیداربا مسئولان و ملاقات مردمی شهرستان صورت گرفت.

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق