شناسه : 35172350


در روز عيد سعيدغدير خم، بزرگترين عيدشيعيان،عزيزالله عباسيان رئيس هيئت پهلواني و زورخانه اي بافق يزد طي پيامي اين روز را خدمت تمام پهلوانان ، ورزشكاران پهلواني زورخانه اي تبريك گفت.

به گزارش صبح بافق؛ در روز عيد سعيدغدير خم، بزرگترين عيدشيعيان،عزيزالله عباسيان رئيس هيئت پهلواني و زورخانه اي بافق يزد و مشاور عالي هيئت پهلواني زورخانه اي استان يزد طي پيامي اين روز را خدمت تمام پهلوانان ، ورزشكاران پهلواني زورخانه اي تبريك گفت.

متن پيام بدين شرح است.

باسلام

امروز روزيست كه پيامبر عظيم الشأن جهان اسلام در محل غدير خم در ميان مسلمانان حاضر كه اكثرا نيز از صحابه ايشان بودند به دستور و امر خداوند متعال ماموريت خود را كه همانا معرفي جانشين خود به مسلمانان بود را به مرحله اجراء دراوردند و بدين ترتيب پيامبر با اين كار در نهايت، حجت را بر مسلمين تمام كردند و فرمودند هر كس كه من ولي و مولاي اويم بعد از من علي (ع) مولا و ولي اوست. من به عنوان كوچكترين عضو از جامعه بزرگ ورزشي اين روز بزرگ و باشكوه را خدمت تمام مردم خوب و مهربان و ولايتي بافق و همچنين تمام ورزشكاران زورخانه اي وپهلواني، اعضا محترم هيئت ريسه، مرشدان و مديران و ساير دست اندركاران ورزشي تبريك عرض مي نمايم. اميدوارم درتمام مرحل زندگي موفق بوده و توصيه ها و سفارش هاي مولي علي (ع) را دركليه مراحل زندگي بكار بنديد و اين را بدانيد كه راه رستگاري همين است. خدمت به ضعفا و مستمندان را نيز در الويت قراردهيد.

 

باتشکر

حاج عزیزالله عباسیان بافقی