شناسه : 35721091
به مناسبت هفته بسیج؛


مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق طی پیامی آغاز هفته بسیج را به فرمانده سپاه ناحیه و تمامی بسیجیان و حماسه‌آفرینان پرافتخار این عرصه تبریک گفت.

به گزارش صبح بافق؛ مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق طی پیامی آغاز هفته بسیج را به فرمانده سپاه ناحیه و تمامی بسیجیان و حماسه‌آفرینان پرافتخار این عرصه تبریک گفت.
 علی اکبر رحیمی بافقی،مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی آغاز هفته بسیج را به سرهنگ علی اکبر صادقی،فرمانده بسیج سپاه ناحیه بافق و تمامی بسیجیان آزاده و عاشورا مسلک ایران اسلامی تبريك و تهنيت عرض نمود.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

جناب سرهنگ علی اکبر صادقی،فرمانده محترم سپاه بافق

بسم الله الرحمن الرحیم
" واعدوا لهم ما استطعتم من قوه و... "
بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‌اند. امام خمینی (ره)
در  ‌آذر ماه سال ۱۳۵۸ و با فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید.
در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، خالص و مردمی که با عشق به ذات باریتعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی خویش حراست و پاسداری کنند.
بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ایمان و از خودگذشتگی، شور و شعور و بصیرت را می‌توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید، راهی که باعث شد جوانان این دیار با قدم نهادن در آن در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و اکنون نیز با تداوم این مسیر الهی، انقلاب و نظام اسلامی را از گزند و آسیب بدخواهان در امان نگه داشته و در تمامی افتخاراتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تاکنون به دست آورده، سهیم باشند.
اینجانب ضمن تبریک هفته گرامیداشت بسیج مستضعفین به تمامی بسیجیان بویژه بسیجیان سرافراز شهرستان بافق و بخصوص دلاور مردان پایگاه نبی اکرم شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق، پایداری در راه حفظ ارزش‌ها که حاصل رشادت‌های شهدا، جانبازان و آزادگان برای سربلندی ایران اسلامی است را آرزومندم.
والعاقبه المتقین
علی اکبر رحیمی بافقی
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن بافق