شناسه : 35878696
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزدخبر داد:


سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از کاهش 64 درصدی تلفات شبکه‌های برق در شهرستان بافق خبر داد.

به گزارش صبح بافق؛  سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از کاهش 64 درصدی تلفات شبکه‌های برق در شهرستان بافق خبر داد.

آرش نواب در دیدار با فرماندار شهرستان بافق با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بهینه‌سازی شبکه برق، افزود: سال گذشته میزان تلفات شهرستان بافق 13.4 درصد بود که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای کاهش تلفات فنی و غیر فنی، این رقم به 5.6 درصد رسید.
وی به افزایش 18.7 درصدی مقدار انرژی تحویلی در شش ماهه اول سال اشاره کرد و گفت: بر اساس گزارش مقایسه‌ای در سال جاری، میزان انرژی تحویلی به شهرستان بافق 87 هزار 595 مگاوات بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش قابل توجهی یافته است.
نواب، پیک بار شهرستان بافق در بخش توزیع را 28.4 مگاوات بیان کرد و اظهار داشت: برگزاری جشنواره‌های مدیریت مصرف در سطح نواحی یزد از جمله  شهرستان بافق، جزو برنامه‌هایی است که پیش از پیک بار در کنار دیگر برنامه‌های فرهنگ‌سازی اجرایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال 550 مشترک جدید به جمع 26 هزار مشترک بافقی افزوده شده است، افزود: بخش عمده‌ای از آنان را مشترکان خانگی تشکیل داده و حدود 20 درصد آنان در روستاها سکونت دارند.
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد: تعداد 16 پست جدید به ظرفیت 1.5 کیلووات، 13 کیلومتر شبکه جدید و در مجموع 386 دستگاه چراغ روشنایی در طرح های توسعه‌ای به تاسیسات برق استان افزوده شده است.

انتهای پیام/


یادداشت یادداشت