شناسه : 35351953
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی:


نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: کد گمرک مکمل منطقه ویژه اقتصادی است.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم بافق در مجلس در بیست و سومین مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق با بیان اینکه ظرفیت امروز بافق تقاطع ریلی کشور است اظهار داشت: ناوگان ریلی کشور سهم بسزایی در توسعه کشور دارد.

وی عنوان کرد: شهرستان بافق با بهره مندی از ظرفیت هایی چون کویر، صنایع جوار ریلی و معدنی و با تدوین برنامه و اهمیت دادن به آن می تواند در راه توسعه گام های بلتد بردارد.

صباغیان با اشاره به اینکه مشخص کردن اولویت های شهرستان در راستای تحقق خواسته ها موثر است عنوان کرد:نباید در گذشته متوقف شد

نخبگان در چنین جلساتی می توانند با ارائه نظرات به کمک مسوولین بیایند.

نماینده مردم بافق با اشاره به اینکه اولویت های شهر  راهنمایی خوبی برای قدم گذاشتن در مسیر پیشرفت است خاطر نشان کرد:حتی مرزهای جغرافیایی که خواسته و حق مردمی است باید از طریق مجاری قانون پیگیری شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان ادامه داد:زمانی که برنامه نباشد طرح ها به فراموشی سپرده می شود و بعضا در فراموشی ما افرادی در استان برای اجرایی کردن آن تلاش می کنند.

وی همچنین ایجاد منطقه ویژه اقتصادی را عاملی برای فراهم کردن یکسری تسهیلات به سرمایه گذار عنوان کرد و یادآور شد: متولی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی توسط بخش خصوصی مشخص شود.