شناسه : 35204288
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) بافق خبرداد:


سیدرضا هاشمی پور گفت: 148دانش آموز و دانشجوی بافقی تحت پوشش کمیته امداد شهرستان منتظر کمک های مردمی در مراسم جشن عاطفه ها هستند.

به گزارش صبح بافق؛ سیدرضا هاشمی پور مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق گفت: یکی از موضوعاتی که کمیته امداد پیگیر آن است بحث جشن عاطفه ها هست.

وی در ادامه افزود: در طول سال دو جشن ملی در این نهاد برگزار که شامل جشن نیکوکاری و جشن عاطفه ها است. جشن عاطفه ها همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و جشن نیکوکاری نیز در آغاز سال جدید برگزار می شود.

هاشمی پور در خصوص شعار امسال جشن عاطفه ها بیان داشت: جشن عاطفه های امسال با عنوان لبخندمهر بسته به مهر شما نامگذاری شده است و با همکاری آموزش وپرورش، صداوسیما و نیروی مقاومت بسیج اجرا خواهدشد.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) بافق تصریح کرد: جشن عاطفه ها در شهرستان همزمان با سراسر کشور در دو مرحله برگزار می شود که مرحله اول در روزپنجشنبه 15شهریور در پایگاههای سطح شهر و روزجمعه 16شهریور در میعادگاه نماز جمعه با رویکرد کمک به دانش آموزان مناطق محروم و مرحله دوم نیز درروز11مهرماه در سطح مدارس شهرستان برگزار خواهد شد.

هاشمی پور در ادامه به تعداد دانش آموزان تحت پوشش این نهاد نیز اشاره و اظهار داشت: 141دانش آموز تحت پوشش این نهاد در سطح شهرستان منتظر کمک های مردم نوع دوست هستند و اقلام مورد نیاز آنها کیف، کفش، لوازم التحریر و پوشاک است. 9نفر از این دانش آموزان در مناطق محروم سکونت و در حال ادامه تحصیل و 7 نفر نیز دانشجو هستند. در مجموع 148نفر منتظر کمک های مردمی هستند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ادامه داد: با هماهنگی هایی که با آموزش وپرورش انجام شده هزینه ثبت نام از این دانش آموزان نیز گرفته نخواهد شد. امیدواریم با همتی که مردم خیر شهرستان بافق در همه زمینه ها برای محرومین داشتند در جشن عاطفه ها نیز کمک رسان ما باشند تا بتوانیم تا پایان شهریور ماه به دست نیازمندان تحت پوشش این نهاد برسانیم.

هاشمی پوردرپایان گفت: همشهریان می توانند از طریق شماره حساب 0105195774007نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) کمک های نقدی خود را واریز نمایند. همچنین شماره تلفن های  32437044و 32437440 کمیته امداد آماده پاسخگویی و جمع آوری کمکهای مردمی هستند.

انتهای پیام/