شناسه : 37614997
قطره‌ها آمدند و دریا شدند؛


مردم دارالشجاعه بافق بار دیگر به عشق سردار سلیمانی به صحنه آمدند تا به دشمن بگویند ذره‌ای از آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی کوتاه نمی‌آیند.

به گزارش صبح بافق؛ طلوع چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب آغاز شد، هوای دلگیر خانه را بیرون دادیم و خنده زنان قدم در مسیر روشن  آزادی گذاشتیم، خیابان مملو از جمعیتی است که راه اقتادند تا رود شوند و به دریای عظیم عشق و ایمان بپیوندند تا شکوه جاودانه این انقلاب را به رخ جهانیان بکشانند.

مردمی که مشق همت و اتحاد را در مسیر نور جاری کردند و سیراب از سرچشمه ولایت باری دیگر سوگند خوردند که هم چنان شعله ور از نور ایمان و در سایه رهبرشان، تمام شمع های زمان را روشن می کنند.

پرچم های سه رنگ وطن چه با شکوه در دستان مردم دارالشجاعه برافراشته شده است، پرچم هایی که ریشه در خون هزاران کبوتر خونین بال دارد که پرواز را به ما آموختند، خون علمداران بزرگ این سرزمین؛ همان ها که محکم ایستادند تا پرچم بر زمین نماند و جایشان امروز خالی که نه، بسیار سبز است در این نمایش قدرت.

فریاد مرگ بر آمریکای امسال با قدرت و صلابت بیشتری سر داده می شد و زمین و آسمان از طنین این فریاد به لرزه افتاده است چرا که نژاد هر کدام از این فریادها به آگاهی می رسد و از دل تک تک قصیده های قیام کرده صدای خون را می شنویم.

این نغمه ها همان فریاد سلیمانی است که سال های قبل دوشادوش همین مردم و با مشتی گره کرده به تجاوزگری  و سلطه گری آمریکا مرگ می گفت و امروزفریاد او زنده ترین فریاد روزگار است، خون او خون مردم را به جوش آورد که این چنین متحد و استوار، طنین حقیقت را در گوش تاریخ ماندگار می کنند.

مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه دارالشجاعه بافق نیز همگام با مردم سراسر ایران در این راهپیمایی بزرگ شرکت و بیعت خود را با ولایت اعلام کردند.

این راهپیمایی از ساعت10:30 از مقابل بسیج آغاز و تا مسجد جامع شهرستان ادامه داشت.

این راهپیمایی با حضور امام، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئولین ادارات و ارگان ها و مردم ولایتمدار شهرستان برگزار شد.

عکس: مسعودعسکری