شناسه : 36735483
همزمان با سی و نهمین سال تشکیل بهزیستی؛


مزمان با سی و نهمین سال تشکیل بهزیستی در کشور، 9برنامه بهزیستی شهرستان بافق اجرا می شود.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با سی و نهمین سال تشکیل بهزیستی در کشور، 9برنامه بهزیستی شهرستان بافق اجرا می شود.
رئیس بهزیستی بافق با اعلام این خبر گفت: امسال گرامیداشت هفته بهزیستی از 22 لغایت 28 تیرماه با شعار« به زیستن در گام دوم؛ شفافیت، توانمندسازی، ارتقاء سلامت اجتماعی» در نظر گرفته شده است.
محسن خوشگذران افزود: در همین راستا بهزیستی بافق 9 برنامه اجتماعی، فرهنگی، ورزشی در قالب افتتاح ،فعالیت های مراکز و موسسات تحت نظارت،برگزاری نشستهای آموزشی در نظر گرفته است.
وی در خصوص پروژه افتتاحی بهزیستی در این هفته گفت: با توجه به اهمیت رونق تولید و خودکفایی و توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی،در این هفته شاهد افتتاح کارگاه قالیبافی موسسه خیریه جامعه معلولین شهرستان خواهیم بود.
این مقام مسئول اظهار داشت:موسسه خیریه جامعه معلولین علاوه بر ایجاد 2مورد مشاغل خانگی در زمینه صنایع دستی،توانسته با همکاری شرکت سهامی فرش ایران گام موثری در جهت اشتغالزایی بیش از 6 نفر در زمینه قالیبافی بردارد که با ارائه تسهیلات و حمایت های شایسته از سوی مسئولین شهرستان و استان شاهد گسترش این فعالیت ها خواهیم بود.
وی افزود: بازدید از مشاغل خانگی جامعه هدف، بازدید عموم از مراکز و موسسات ، ارائه خدمات رایگان توانبخشی به جامعه هدف توسط مرکز توانبخشی روزانه امام حسن مجتبی(علیه السلام)، برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره ازدواج برای مشاورین، برگزاری جشن بهتر زیستن در مهد کودک ارسلان، بازدید هیئت ورزش های همگانی شهرستان از موسسه خیریه جامعه معلولین، برگزاری جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان، دیدار مسئولین با جامعه هدف بهزیستی از دیگر برنامه ها در این ایام خواهد بود.
خوشگذران بیان داشت با توجه به فرگیر بودن فعالیت های بهزیستی در حوزه های توانبخشی،اجتماعی،پیشگیری،پشتیبانی و مشارکت ؛حمایت آحاد مردم و مسئولین در جهت محقق شدن بهتر زیستن در گام دوم بیانات مقام معظم رهبری،لازم و ضروری است.

انتهای پیام/