مراسم شب اربعین اباعبدالله الحسین(ع)
مراسم شب اربعین اباعبدالله الحسین(ع)

مراسم شب اربعین با سخنرانی حجت الاسلام کارگران در جمع بانوان بافقی در محوطه مدرسه علمیه الزهرا(س) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم شب اربعین با سخنرانی حجت الاسلام کارگران در جمع بانوان بافقی در محوطه مدرسه علمیه الزهرا(س) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام کارگران با اشاره به صفات سبقت گیرندگان طبق آیه قرآن« و السابقون السابقون اولئک المقربون…» گفت: خدا انسان را خلق کرد تا با همه وجود خداوند را عبادت کند تا به یک درجه از ایمان مؤمن برسد.
وی افزود: انسان باید کاری کند که عمرش ختم به خیر شود مثل جابر خانه نشین باشد ولی زودتر از اهل بیت قبر ارباب را زیارت کرد و این همه به خاطر عشق به امام است. انسان باید کاری کند کع تقوا داشته باید و برای این مهم باید جایی برود که همه اهل تقوا باشند و آن جایی نیست جز در خانه اهل بیت علیهم السلام.
این استاد حوزوی اظهار کرد: آیت الله بهجت (ره) فرمودند راه مستقیم همین راهی است که می روید و هر که در راه راست سبقت بگیرد خداوند به او آبرو می دهد. و در این مورد گفت: خداوند به حضرت موسی(ع) فرمود اگر خواستی بدانی چه کسی در راه خدا قدم بر می دارد آن کسی است که فقط خدا صدای پای او را می شنود نه کس دیگر!!!
قرائت زیارت عاشورا و مداحی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صبح بافق