باشد که فردای قیامت شرمنده ی اهل بیت علیهم السلام نباشیم
باشد که فردای قیامت شرمنده ی اهل بیت علیهم السلام نباشیم
حال ما راچه شده که در شهر شهید پرور و انقلابی بافق ، در روز اربعین باید شاهد حضور گردشگران و سکوت مسئولان باشیم . آن هم در شرایطی که بواسطه ی بیماری کرونا برگزاری مجالس عزای سیدالشهدا ممنوعیت و بعضاً نیازمند گرفتن مجوز هستند.

صبح بافق؛

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّ اللَّهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ وَإِذَا أَرَادَ اللَّهُ بِقَوْمٍ سُوءًا فَلَا مَرَدَّ لَهُ وَمَا لَهُمْ مِنْ دُونِهِ مِنْ وَالٍ ( سوره رعد ایه ۱۱)
اربعین حسینی یاداور مظلومیت آل اللّه و قیام جانسوز سید الشهدا از سال ۶۱ هجری تاکنون بوده و تا ظهور حضرت بقیه اللّه عجل اللّه و گرفتن انتقام خون شهدای کربلا این غم التیام نخواهد یافت . اگر هر انسان آزاده و پاک فطرتی یکبار تاریخ عاشورا را گذرا مرور و اجمال نماید کاملا مشهود و محسوس است که امروز بعد از ۱۴۰۰ سال از آن حادثه عظیم ، امام حسین علیه السلام نیازمند بصیرت دینی و اقدام انقلابی در جهت استحکام باور های دینی و ارزشی است .
حال ما راچه شده که در شهر شهید پرور و انقلابی بافق ، در روز اربعین باید شاهد حضور گردشگران و سکوت مسئولان باشیم . آن هم در شرایطی که بواسطه ی بیماری کرونا برگزاری مجالس عزای سیدالشهدا ممنوعیت و بعضاً نیازمند گرفتن مجوز هستند و داغ ما را در این فراق دو چندان کرده اند .
بسیج طلاب حوزه علمیه الزهرا سلام اللّه علیها با شنیدن این خبر بسیار متاثر و اندوهگین شده و خواستار پیگیری و ممانعت از وقوع دوباره ی چنین حرکاتی هستند و از دستگاه های مربوطه تقاضای اقدامات پیشگیرانه را داریم . از تمامی برادران و خواهران دینی خواهشمندیم که حسینی بودن و زینبی بودن را نه تنها در شعار ، لفظ و بیان بلکه در عمل به منصه ظهور برسانیم .
باشد که فردای قیامت شرمنده اهل بیت نباشیم
بسیج طلاب خواهران حوزه علمیه الزهرا سلام اللّه علیها