نیاز دو میلیارد تومانی بودجه برای تکمیل داروخانه هلال احمر
نیاز دو میلیارد تومانی بودجه برای تکمیل داروخانه هلال احمر
فتاحی در خصوص اعتبار مورد نیاز برای تکمیل داروخانه هلال احمر گفت:حدود ۲ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه بودجه نیاز است.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا فتاحی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق در خصوص وضعیت ساختمان داروخانه هلال احمر بافق گفت: ساختمان داروخانه هلال احمر ۲۷۰ متر و در سه طبقه ساخته خواهد شد. این داروخانه هیچ اعتبار کشوری یا استانی ندارد و متاسفانه در این چند سال پیشرفتی نداشته است.
وی در ادامه افزود: از زمان قبول مسئولیت در هلال احمر شهرستان پیگیری هایی برای راه اندازی دوباره انجام شده که امیدواریم اتفاقات خوبی برای شهرستان رقم بخورد.
فتاحی تصریح کرد: در تدارک این هستیم اگر امکان داشته باشد قراردادی با مجموعه شرکت سنگ آهن برای تکمیل آن بسته شود و یک طبقه از آن را در اختیار آنها قرار دهیم. این قرارداد در حال پیگیری جهت تنظیم است.
رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص میزان پیشرفت این ساختمان بیان داشت: این بنا در سال ۱۳۹۲ کلنگ آن به زمین خورد و تا این لحظه اسکلت که بخشی از ساختمان هست به طور کامل نصب و طبقه اول نیز سقف آن اجرا که تقریباً ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.
فتاحی به میزان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن اشاره و تصریح کرد: تا این لحظه فقط از منابع شهرستان برای تکمیل آن هزینه شده است. تااین مرحله ۲ میلیارد تومان هزینه شده و حدود ۲ میلیارد تومان برای تکمیل آن بودجه نیاز است.
این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که آیا هلال احمر برای تکمیل آن ردیف بودجه قرار داده یا خیر نیز افزود: جمعیت هلال احمر فقط برای مراکز استان ها داروخانه در نظر گرفته ولی امیدواریم بتوانیم با مسئولین شهرستان برای تکمیل این پروژه به توافق برسیم.
فتاحی گفت: در نشستی که مدیرعامل هلال احمر استان با مدیرعامل شرکت سنگ آهن برگزار شد توافقی صورت گرفت که شرکت سنگ آهن ساختمان را کامل اجرا و موقع راه اندازی بخشی از این ساختمان را به صورت اجاره در اختیار آنها قرار دهیم.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق در پایان از مدیرعامل سابق و فعلی شرکت سنگ آهن مرکزی بابت مساعدت در ساخت داروخانه تقدیروتشکر کرد.
انتهای پیام/ع.ع

  • نویسنده : عبداللهی