ضرورت ایجاد فضای اختصاصی برای دوچرخه سواری بانوان در بافق
ضرورت ایجاد فضای اختصاصی برای دوچرخه سواری بانوان در بافق

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق بر ضرورت ایجاد فضای اختصاصی برای دوچرخه سواری بانوان تاکید کرد.

به گزارش صبح بافق؛ سمیه ایزدیان در دیداری که با حضور رئیس و اعضای هیات دوچرخه سواری شهرستان بافق به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد با اشاره به لزوم و ایجاد فضاهای اختصاصی برای دوچرخه سواری بانوان گفت:جامعه مردان هیچ گونه دغدغه ای در این رابطه ندارند تلاش می کنیم تا بانوان هم بتوانند با امنیت و آرامش به دوچرخه سواری بپردازند.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در بین بانوان تصریح کرد:می‌توان با کمک همدیگر در دستگاه‌های اجرایی طرح های مختلفی را اجرا کرد.

ایزدیان با بیان اینکه با ایجاد زیر ساخت‌های لازم و فضاهای اختصاصی زمینه بهره‌مندی تمام اقشار را از  امکانات ورزشی و تفریحی فراهم کنیم خاطر نشان کرد: با در نظر گرفتن مسائل شرعی و مذهبی زمینه بهره‌مندی تمام اقشار از امکانات ورزشی و تفریحی را به وجود می آید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق افزود:ساخت پیست دوچرخه سواری ویژه بانوان خواسته ای است که به طور مدام عنوان و پیگیری می شود.

در ادامه رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان بافق با اشاره به اینکه در کمتر از یکسال ۱۳ همایش دوچرخه سواری در سطح شهر برگزار شده است عنوان کرد:با ریشه کن شدن کرونا هیات با برنامه قوی تر فعالیت خود را از سر می گیرد.

علی محمد رنجبر با اشاره به ایجاد مسیر دوچرخه سواری در محل رینگ شهر بازی گفت: این‌ مکان با توجه به اینکه مسیر آسفالت شده و زیرسازی آن بتن است و همچنین با وجود نخل های اطراف، دید مستقیم وجود ندارد و می تواند محل مناسبی برای پیست دوچرخه سواری بانوان باشد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صبح بافق