حمایت از ۱۶۵ سالمند نیازمند بافقی در قالب طرح منزلت
حمایت از ۱۶۵ سالمند نیازمند بافقی در قالب طرح منزلت
رئیس کمیته امداد بافق گفت: طرح منزلت با هدف کمک به افراد کهنسال تحت پوشش کمیته و با حفظ شأن و کرامت آنان اجرایی شده است.

به گزارش صبح بافق؛ ابولقاسم طلایی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بافق با بیان اینکه هم اکنون ۱۶۵ نفر سالمند در قالب ۱۲۲خانوار تحت حمایت این نهاد هستند که تنها درآمد آنان مستمری و خدمات کمیته امداد است، گفت: اکثر این سالمندان در دوران جوانی مشغول کشاورزی و دامداری بوده اند و اکنون نیاز به حمایت دارند.

وی در ادامه افزود: از مجموع ۱۲۲ خانوار تعداد ۱۵ خانوار سالمند زمین گیر و بیمار هستند که برای تامین مایحتاج زندگی نیاز به حمایت ویژه دارند.

طلایی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از سالمندان علاوه برتحمل شرایط خاص دوران پیری به بیماری‌های مختلفی نیز مبتلا هستند و نیاز به کمک درمانی دارند، اظهار کرد: برای نگهداری برخی از سالمندان نیاز به تجهیزات پزشکی و بهداشتی از جمله پوشینه است که هزینه مضاعفی به آن‌ها تحمیل می‌کند و خیرین و نیکوکاران می توانند برای مساعدت به پدران و مادران زمین گیر و بیمار صعب العلاج با شرکت در طرح منزلت ما را در این امر خیر یاری نمایند و کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در صورت تمایل با حضور در منزل مددجو و یا واریز وجه به حساب امانی و شرعی کمیته امداد به دست سالمند زمینگیر و پدران و مادران معنوی مورد نظر برسانند

رئیس کمیته امداد بافق گفت: طرح منزلت با هدف کمک به افراد کهنسال تحت پوشش کمیته و حفظ شأن و کرامت آنان اجرایی شده است.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صبح بافق
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان