مکان مناسب برای دوچرخه سواری بانوان ایجاد شود
مکان مناسب برای دوچرخه سواری بانوان ایجاد شود
حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر با بیان اینکه مکان مناسب برای دوچرخه سواری بانوان ایجاد شود، گفت: تجلیل از ورزشکاران برتر سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه بافق درر دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان و همچنین روسای هیات های ورزشی با بیان اینکه مسئولان به عنوان خادمین مردم تکریم و تجلیل از ورزشکاران برتر را سرلوحه کار خود قرار دهند، عنوان کرد: سعی خواهیم کرد جوانان پویا و برتر شهرستان در حاشیه برگزاری نماز جمعه به مردم معرفی و از آنان تجلیل شود.

وی در پاسخ به خواسته رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص حمایت‌های همه‌جانبه برای راه‌اندازی مکانی مناسب به‌منظور فعالیت ورزشی دوچرخه سواری بانوان تصریح کرد: خواسته‌های به‌حق این قشر از جامعه باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: راه‌اندازی فضای مناسب قدمی برای رسیدن بانوان جامعه به هدف و آرزوهایشان است.

سعادت فر با اعلام آمادگی برای حمایت قاطع از توسعه امکانات ورزشی اذعان کرد: در رشته‌های مختلف ورزشی پهلوان پروری و خادم مردم جامعه پرورش یابد.

امام جمعه بافق همچنین مهمترین هدف ورزش را ارتقاء روحیه جوانمردی و فتوت عنوان کرد و افزود: رسیدن به این آمال و اهداف خود راهی به سوی سعادت و خوشبختی را هموار می‌کند.

وی در پایان از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق خواست تا اسامی ورزشکاران برتر و نخبگان شهر در اختیار ستاد نماز جمعه قرار گیرد و مراسم‌های بدرقه و استقبال این قشر به اطلاع دفتر وی رسانده شود.

در ادامه سمیه ایزدیان رئیس اداره ورزش وجوانان بافق خواستار حمایت های همه جانبه سعادت فر در حوزه ورزش و جوانان شد و عنوان کرد: باید تلاش ها در زمینه حضور جوانان فعال و توسعه گر در تمام زمینه ها صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه اعتماد و اهمیت دادن به جوان موجب توسعه و پیشرفت می شود تصریح کرد: شهرستان بافق دارای ۲ سمن فعال مردم نهاد است که در زمینه های ورزشی، حفظ و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست و… فعالیت می کند.

ایزدیان افزود: ۳ سمن دیگر نیز در حال تایید مجوز است که پس از اخذ فعالیت های خود را آغاز می کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق همچنین اشاره ای به نبود مکان مناسب و در شان بانوان برای رشته ورزشی دوچرخه سواری کرد و یادآور شد: با حمایت های مسئولین می توان مکان و زیر ساخت های آن را فراهم کرد تا بانوان نیز از این حق خود بهره مند شوند.

انتهای پیام/