نگذارید خوراک سنگ آهن از شهرستان خارج شود/واگذاری انفال به هر شیوه ای به مصلحت نیست
نگذارید خوراک سنگ آهن از شهرستان خارج شود/واگذاری انفال به هر شیوه ای به مصلحت نیست
حجت الاسلام سعادت فر گفت:باید روی تامین خوراک سنگ آهن تعصب داشت و نگذارید خوراک این مجموعه پیش از تکمیل نیاز از شهرستان خارج شود.

به گزارش صبح بافق؛امام جمعه بافق درسی و چهارمین جلسه ستاد استانی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی دادگستری استان یزد عمود خیمه پیشرفت شهرستان بافق در همه حوزه ها را شرکت سنگ آهن دانست و گفت:در هرکجای این شهر مسئله موفقیت آمیزی مشاهده کنید یک سر آن به سنگ آهن باز می گردد.

وی با تاکید بر حفظ این مجموعه که حائز اهمیت است افزود:باید روی تامین خوراک سنگ آهن تعصب داشت و نگذارید خوراک این مجموعه پیش از تکمیل نیاز از شهرستان خارج شود.

حجت الاسلام سعادت فر با تاکید به حداقل رساندن فراوری  محصول در شهرستان اظهار کرد:فرمایشی که مقام معظم رهبری در بحث نفت دارند که اتکا به نفت باید کم باشد و فراوری آن بیشتر شود باید اتکا به بهره برداری از معادن به حداقل رسانده اما چرخه تولید تکمیل شود تا ارزش افزوده حداکثری داشته باشیم در غیر اینصورت طی سالهای آینده با خام فروشی آسیب خواهیم دید و شهرستان متلاشی خواهد شد.

امام جمعه بافق با اشاره به دولتی ماندن موقعیت و مالکیت انفال تصریح کرد:واگذاری مالکیت انفال به هر شیوه ای به بخش خصوصی به مصلحت نیست.

آفتاب بافق