آغاز فعالیت ها و وعده های انتخاباتی در بافق
آغاز فعالیت ها و وعده های انتخاباتی در بافق
این روزها گروه ها و طیف های مختلف شهرستان در تلاش جهت بستن تیم های خود برای انتخابات پیش روی شورای شهر می باشند.

به گزارش صبح بافق؛این روزها گروه ها و طیف های مختلف شهرستان در تلاش جهت بستن تیم های خود برای انتخابات پیش روی شورای شهر می باشند.آنها تمام تلاش خود را می کنند تا با ورود به شورای شهر توان خود در خدمت به مردم را به نمایش بگذارند.
در بین کارگران دو طیف در حال تشکیل تیم های انتخاباتی خود می باشند که یک طیف آن در گذشته موفق شد یک نفر از افراد خود را با تلاش فراوان به شورای شهر بفرستد در حالی که در دوره پنجم تمام توان خود را برای تصاحب شورای شهر پای کار آورد و نتوانست حتی یک نفر را هم در شورای شهر داشته باشد.
اما طیف جدید کارگری که مدعی مبارزه با ویژه خواری است نیز در حال تکمیل تیم خود و یا استفاده از رحم اجاره ای جهت ورود به شورای شهر می باشد و ذکر این نکته الزامیست و آن اینکه آنها باید مرزبندی خود را با عناصر مفسد اقتصادی مشخص نمایند تا مردم به مبارزه با ویژه خواری آنها اعتماد کنند.
جلسات مختلفی توسط سران حامی دولت درشهرستان و در باغ ها در حال برگزاری می باشد و حتی اینکه لیدرهای فاسد اقتصادی و سیاسی آنها در مرکز استان نشست هایی داشته و گزینه های سفید خود را آماده کرده اند.
بعضی از گزینه های سفید آنها وارد گود شده و در حال حاضر وعده های مالی انتخاباتی خود را آغاز نموده اند و میخواهند از مدل سلبریتی زدگی جامعه استفاده نمایند و مهره های خود را به شورای شهر بفرستند.
لازم به ذکر است جدای از گروه بندی های سیاسی و قشری طیف جدیدی از شهر شکل گرفته و مبنای فعالیت خود را مبارزه با منفعت طلبی دانسته و خط و خطوط حزبی و سیاسی در برنامه آنها جایگاهی ندارد.

انتهای پیام/