پیام تقدیر و تشکر جمعی از کارکنان قراردادی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی بافق از مدیرعامل
پیام تقدیر و تشکر جمعی از کارکنان قراردادی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی بافق از مدیرعامل
جمعی از کارکنان قراردادی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی طی پیامی به حمید رحیمی بافقی مدیرعامل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران ، ضمن آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای وی، از حسن نیت و تلاش مجدانه مدیرعامل و سایر همکاران دلسوز و مخلص که در راستای بهبود وضعیت معیشت نیروهای قراردادی این شرکت همت گماردند، قدردانی و سپاسگزاری نمودند.

به گزارش صبح بافق؛ جمعی از کارکنان  قراردادی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی  طی پیامی  به حمید رحیمی بافقی  مدیرعامل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران ، ضمن  آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای وی، از حسن نیت و تلاش مجدانه مدیرعامل و سایر همکاران دلسوز و مخلص  که در راستای بهبود وضعیت معیشت  نیروهای قراردادی این شرکت همت گماردند، قدردانی و سپاسگزاری نمودند.

در متن این پیام آمده است :

جناب آقای مهندس حمید رحیمی بافقی

مدیریت محترم مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران

با سلام و دعای خیر

ما افتخار می کنیم که شما همواره در برنامه های خود همکاران را سرمایه های اصلی شرکت می دانید و با ایجاد رفاه و امنیت شغلی برای کارکنان از مطالبات قانونی آنها دفاع می کنید.

برهمین اساس ما کارکنان قراردادی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی بافق مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی به دلیل توجه مستمر به معیشت و حقوق کارکنان در تمامی زمینه ها ، اعلام می داریم.

بی شک توجه شما به کارکنان قراردادی  این مجموعه در کنار دیگر کارکنان مجتمع ، اعتماد به نفس و شوق و تلاش آنها را در انجام وظایف محوله دوچندان کرده است و همگی ما داشتن مدیر عاملی چون حضرتعالی را به دیده منت دعا خواهیم کرد .

رفتار همراه با محبت شما ، کلمات پرمهر ، لبخندهای واقعی و دوستانه ، راهنمائی های کارشناسانه ، حمایتهای همه جانبه و همکاری های بی دریغ شما را جز با دعای خیر و تلاش مضاعف نمی توانیم جبران کنیم.

ضمن سپاس و قدردانی از درگاه خداوند تبارک و تعالی ، توفیق روزافزون شما برادر بزرگوار را خواستاریم و امیدواریم در تمامی عرصه های زندگی موفق و سربلند باشید.

انتهای پیام/