بیانیه حمایت بسیجیان مدافع حرم بافق از مواضع انقلابی امام جمعه این شهر
بیانیه حمایت بسیجیان مدافع حرم بافق از مواضع انقلابی امام جمعه این شهر

صبح بافق؛ امام جمعه‌ باید صدای مستضعفین باشد. در نگاه و اندیشه امام قدس سره شریف و رهبری مدظله العالی، اصل و پایه مردم هستند یعنی همه‌ قدرت‌ها در واقع برآمده از مردم‌اند.امام جمعه‌ باید صدای مستضعفین باشد، روحانیتی که امام قدس سره شریف ترسیم می‌کند، آن روحانیتی نیست که به دنبال جایگاه‌های دنیوی باشد. […]

صبح بافق؛

امام جمعه‌ باید صدای مستضعفین باشد.

در نگاه و اندیشه امام قدس سره شریف و رهبری مدظله العالی، اصل و پایه مردم هستند یعنی همه‌ قدرت‌ها در واقع برآمده از مردم‌اند.امام جمعه‌ باید صدای مستضعفین باشد، روحانیتی که امام قدس سره شریف ترسیم می‌کند، آن روحانیتی نیست که به دنبال جایگاه‌های دنیوی باشد.
وطبق فرمایش رهبر معظم انقلاب دامت برکاته، امام جمعه باید هیچ وابستگی به کانون‌های قدرت نداشته باشد.
از آنجایی که امام جمعه نقش سرنوشت‌سازی را در تحلیل و تبیین حوادث سیاسی و اجتماعی ایفا می‌کند. و امام جمعه محترم شهرستان در خطبه های نماز جمعه خود مورخ ۱۵ اسفند۹۹ بخوبی نشان دادند که صدای مستضعفین و مردم هستند، بومی یا غیر بومی بودن مهم نیست، مهم این است که حقایقی که دانستنش حق مردم بود و پیگیری اش وظیفه ی مسئولین و چندین سال مکتوم مانده بود را به اطلاع مردم رسانده و از مسئولین مطالبه و پیگیری کردند.
ما بسیجیان مدافع حرم شهرستان بافق ضمن تشکر از امام جمعه محترم و انقلابی آمادگی خود را جهت کمک به ایشان در امتداد سیره اولیای الهی که دعوت مبتنی بر خدمت به مردم بوده است را اعلام می داریم.

بسیجیان مدافع حرم شهرستان بافق