تزویر و سرمایه سالاری در بافق دو لبه یک قیچی به قلم محمد علی درویشی
تزویر و سرمایه سالاری در بافق دو لبه یک قیچی به قلم محمد علی درویشی

به گزارش صبح بافق؛ آغاز دوران رسانه های غیر مکتوب در بافق به سالهای ۸۸ بر می گردد که فعالان فضای مجازی از شاخه جوانان حزب مشارکت در وبلاگ ها مشغول بکار شد و در سال ۹۰ با حضور در سایت های خبری رسمیت یافت. سایت های خبری متعددی بنا به اقتضای زمان پا به […]

به گزارش صبح بافق؛ آغاز دوران رسانه های غیر مکتوب در بافق به سالهای ۸۸ بر می گردد که فعالان فضای مجازی از شاخه جوانان حزب مشارکت در وبلاگ ها مشغول بکار شد و در سال ۹۰ با حضور در سایت های خبری رسمیت یافت.

سایت های خبری متعددی بنا به اقتضای زمان پا به عرصه اطلاع رسانی گذاشته و به مرور زمان عده ای خسته و این جبهه را رها کردند و دیگرانی را نیز با پرونده ای به تعطیلی بردند.

هرگاه رسانه های بافق در موضوعی با یکدیگر اتفاق نظر داشته و یکدیگر را پشتیبانی کرده اند به خوبی تبدیل به مطالبه مردمی گردیده و مسئولان با جدیت پاسخگو بوده اند که این موضوع این روزها در بافق کمتر دیده می شود.

صبح بافق در گذشته در عرصه های فرهنگی فعالیت‌هایی داشته است که جا دارد از برادر عزیزم حجت الاسلام حسنی نژاد بخاطر جسارت بخرج دادن و گام نهادن در این عرصه قدردانی نمایم.

اما دو جریان تزویر و سرمایه سالار در بافق بر اسب مراد خویش سوار شده و در حال تکمیل کردن پازل های منفعت طلبی خود می باشند.

جریاناتی که نیاز به شانتاژ و غوغاسالاری دارند تا در پستوی اخبار بی ارزش، خود را از دیده مردم پنهان نمایند. آنها مردم را درگیر خودشان کرده اند، این محله و آن محله، این گروه و آن گروه و جالبتر اینکه احزاب سیاسی در اینجا معنا نمی دهد چرا که از هر طرف آبستن این جریان هستند.

پوپولیست و سرمایه سالار امروز نمی خواهد چهره اش برای مردم افشا شود چرا که مردم ولایی این شهر ریشه آنان را تا در مرکز کشور خواهند خشکاند.

بافق بهشت معادن است اما در بهشت مشتریان فراوانی وجود دارند که می خواهند انگشتی به چشمه های عسل آن بزنند و هستند طماعانی که می خواهند خمره خمره به جهنم خود ببرند.

امروز به حول و قوه الهی و عنایت اهل بیت(ع) صبح بافق بر اساس مرامنامه کانون توسعه ارزشهای این شهر که باید به مردم بصیرت سیاسی و انقلابی داد و مردم را از جریانات زر و زور و تزویر و سرمایه سالار آگاه ساخته و نجات دهد حرکت جدیدی در عرصه رسانه خواهد داشت.

امروز مردم باید بدانند که چه کسانی نمی خواهند روش و مشی فکری و کاری آنها شناخته شود تا بتوانند در سایه بی اطلاعی مردم به تاراج سرمایه های این شهر ادامه دهند و اینها تمام شدنی نیستند چرا که در حال تربیت نیروهای خود می باشند تا جریان سرمایه داری از بین نرود.

امروز جریان سرمایه سالار برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارد تا با آلوده ساختن فضای فرهنگی، مردم و جوانان را مشغول خود کرده که بنای آن را در سال ۹۲ گذاشتند و بنا داریم بر اساس مرامنامه کانون توسعه ارزشهای شهرستان با جدیت هر چه تمام ریشه های این جریان منحوس را بخشکانیم.

والعاقبه للمتقین

محمدعلی درویشی

  • نویسنده : صبح بافق