اجرای بیش از ۵۰ برنامه در هفته دفاع مقدس/ ما قوی هستیم شعار هفته دفاع مقدس امسال می باشد
اجرای بیش از ۵۰ برنامه در هفته دفاع مقدس/ ما قوی هستیم شعار هفته دفاع مقدس امسال می باشد

نشست خبری سرهنگ محسن نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش صبح بافق ؛ نشست خبری سرهنگ محسن نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ نصیری در ابتدای این نشست ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: رهبرمعظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب یک سری خصوصیات از جمله قدرتمند اما مهربان، باگذشت ومظلوم، انقلاب دچار افراط وتفریط نشد، روی نگرداندن از آرمان ها(اگر بعضی از جاها اتفاق افتاد بعضا مسئولین روی گردان شدند)، نه بی رحم و خونریزبود ولی منفعل ومردد نبود وبا شجاعت در برابر زورگویان ایستاد و از مظلومان دفاع کرد از خواص مهم انقلاب اسلامی بود.
وی در ادامه افزود: در دفاع مقدس یکی از مواردی که باید مدنظر ما باشد عبرت هایی که باید از این دفاع مقدس گرفت و باید جلوهای تحریف گرفته و برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را دست شناخت و از تجربه ها درس گرفت و اگر از این موضوعات غفلت نشود دروغ ها به به جای حقیقت می آیند و آینده دچار تحریف های ناشناخته قرار خواهد گرفت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان خواست محورهای هفته دفاع مقدس را برای مردم بیان و تصریح کرد: نقش و جایگاه ولایت فقیه در حرکت جهادی مردم و انگیزه بخشی به رزمندگان و ضرورت اجرای حدود اللهی در هر شرایطی، تهدیدات فرهنگی و تضعیف سبک زندگی ایرانی اسلامی و ابعاد مختلف قدرت و توان جمهوری اسلامی ایران را برای مردم بیان و روشنگری کنند.
سرهنگ نصیری به شعار هفته دفاع مقدس امسال اشاره و بیان داشت: شعار هفته دفاع مقدس امسال ما قوی هستیم هست و برنامه ها در دوبخش توسط پایگاههای محلات و بخش دیگر نیز توسط اقشار بسیج برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در این هفته بیش از ۵۰ برنامه اجرا خواهد شد که به صورت محوری و پایگاههای بسیج اجرا خواهد شد.
زنگ انقلاب، فراخوان گردان ها، برگزاری مسابقه تکاوران ولایت، عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدای شهرستان، برگزاری یادواره شهدای شهرستان، برگزاری میز خدمت در یکی از روستاها از جمله برنامه های مهمی هست که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به آنها اشاره کرد.
انتهای پیام/ع.ع

  • نویسنده : صبح بافق