در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) و بانوان خواهر بافقی برگزار شد
در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) و بانوان خواهر بافقی برگزار شد

محفل سه ساله عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام سید ظهرالدین طباطبائی در جمع طلاب، اساتید و بانوان بافقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛محفل سه ساله عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام سید ظهرالدین طباطبائی در جمع طلاب، اساتید و بانوان بافقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
در این محفل حجت الاسلام طباطبایی ضمن تسلیت شهادت حضرت رقیه(س) گفت: وجود حضرت رقیه(س) پدیده ای است که باید نگاه مدبرانه به آن کرد به گونه ای که ده هزار نقل برای اثبات وجود ایشان وجود داشته و صحبت پیرامون این بزرگوار نیازمند جلسه علمی است که بی خردان و بی تقوایان به جای حرافه گویی باید در برابر آن سکوت کنند.
وی افزود: بنی امیه در اسارت اهل بیت امام حسین(ع) فلسفه و اهدافی داشتند از جمله اینکه آنها می خواستند نسل بنی هاشم و امامت را از بین ببرند و دوم اینکه آنها قصد نابودی و محو کامل اسلام را داشتند.
این سخنران مذهبی اظهار کرد: بنی امیه سعی کرد نام اسلام و شیعه را محو کند ولی تاریخ ثابت کرد که این جنگ نتیجه ای جز شکست نداشت چرا که روز به روز بر محبت و ارادت جهانیان به اهل بیت امام حسین(ع) زیاد می شود در حالیکه اگر در شام و سوریه خبری از مزار یزید بگیری کسی اطلاعی از آن ندارد.
وی در پایان به گوشه ای از مصیبت های اهل بیت اشاره و به مداحی پرداخت.

  • نویسنده : صبح بافق