مراسم افتتاح سال تحصیلی جدید طلاب بافق
مراسم افتتاح سال تحصیلی جدید طلاب بافق
همزمان با افتتاح مدارس و دانشگاه ها و حوزه ها مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور مدیر، اساتید، طلاب سابق و جدیدالورود با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الزهرا(س) برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با افتتاح مدارس و دانشگاه ها و حوزه ها مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور مدیر، اساتید، طلاب سابق و جدیدالورود با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الزهرا(س) برگزار شد.
در ابتدای نشست مریم تفکری ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ورود طلاب به حوزه را خیرمقدم عرض نموده و در ادامه مطالبی را جهت بهره برداری طلاب از کلاس های آنلاین و سامانه مدرس طلاب و اساتید در این ایام کرونایی متذکر شد.
در ادامه فاطمه بابازاده استاد اخلاق حوزه ضمن اشاره به برخی از اخلاق های زی طلبگی، نکاتی را در خصوص نحوه صحیح تحصیل در حوزه و تقیدات مذهبی بیان کرد.
این استاد اخلاق مباحثی در خصوص تلاوت قرآن، زیارت عاشورا، نماز شب، یاد مرگ و … بیان کرد و از طلاب خواست صرف مطالعه، دروس را در رأس کار خود قرار ندهند و حتما موارد و نکات اخلاقی و تزکیه را نیز مورد توجه قرار دهند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صبح بافق