به گزارش صبح بافق؛ همزمان با آغاز سال تحصیلی و شروع کلاس ها به صورت مجازی نشست توجیهی جهت تشکیل کلاس های درس طلاب در ایام کرونا از طریق سامانه مدرس با حضور مدیر و اساتید برگزار شد. در این نشست مریم تفکری ضمن توضیح در رابطه با نحوه برگزاری کلاس ها به صورت تلفیقی […]

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با آغاز سال تحصیلی و شروع کلاس ها به صورت مجازی نشست توجیهی جهت تشکیل کلاس های درس طلاب در ایام کرونا از طریق سامانه مدرس با حضور مدیر و اساتید برگزار شد.
در این نشست مریم تفکری ضمن توضیح در رابطه با نحوه برگزاری کلاس ها به صورت تلفیقی حضوری-مجازی گفت: جهت رفاه حال و امنیت خاطر طلاب و خانواده ها تدابیری جهت برگزاری کلاس ها به صورت پیشنهادی طلاب اندیشیده شده است.
وی افزود: در همین راستا سیستم های مجهز و اینترنت جهت استفاده رایگان اساتید و طلاب در کلاس ها قرار داده خواهد شد و اساتید با توجه به نظر طلاب می توانند کلاس ها را به صورت حضوری و یا مجازی و از طریق سامانه مَدرس برگزار نمایند.
مدیر حوزه علمیه خواهران بافق اظهار کرد: در صورت شرکت طلاب و اساتید در کلاس های مجازی سامانه مدرس فایل کلاس ها ۲۴ ساعت بعد از برگزاری کلاس در سامانه جهت استفاده بارگزاری خواهد شد.
در ادامه نشست اساتید نظرات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری هر چه بهتر و ایمن تر طلاب اعلام نموده و مورد بررسی قرار گرفت .
انتهای پیام/

  • نویسنده : صبح بافق