به گزارش صبح بافق؛ جلسه شورای مسکن بافق با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح اقدام ملی مسکن و واگذاری زمین به متقاضیان این طرح، به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری، معاون شهرسازی اداره کل بنیاد مسکن استان و برخی دیگر از مسئولان استان و شهرستان در محل […]

به گزارش صبح بافق؛ جلسه شورای مسکن بافق با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح اقدام ملی مسکن و واگذاری زمین به متقاضیان این طرح، به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری، معاون شهرسازی اداره کل بنیاد مسکن استان و برخی دیگر از مسئولان استان و شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بافق در این جلسه بر واگذاری زمین به متقاضیان طرح به صورت انفرادی تاکید و عنوان داشت: آماده سازی و تسطیح اراضی مورد نظر با نگارش تفاهم نامه ای بین شهرداری و بنیاد مسکن شهرستان انجام خواهد شد.

سید مهدی طلائی مقدم افزود: حداکثر تا پایان شهریورماه اراضی افراد متقاضی که مراحل قانونی آن انجام شده است تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه اراضی به صورت قطعات با میانگین ۲۰۰ متری واگذار خواهد شد، تصریح کرد: با توجه به نظر مسئولان راه و شهرسازی و همچنین اصلاح طرح جامع شهر بافق هیچ گونه محدودیتی در واگذاری زمین به افراد متقاضی جدید دارای شرایط قانونی وجود ندارد.

سرپرست فرمانداری اضافه کرد: در این طرح هزینه های مربوط به خدمات شهرداری و نظام مهندسی با ۵۰ درصد تخفیف به متقاضیان ارائه خواهد شد.

طلائی مقدم در پایان بر ضرورت ایجاد هماهنگی بین ادارات خدمات رسان از جمله آب، برق، گاز، مخابرات و شهرداری جهت فراهم آوردن زیر ساخت اراضی طرح اقدام ملی در سریعترین زمان ممکن تاکید نمود.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

  • نویسنده : صبح بافق