پایگاه خبری صبح بافق

۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار روز

دسته بندی: اخبار شهرستان

رئیس پلیس راهور بافق گفت: تمام محورهای سطح شهر که دوربین ثبت تخلفات نصب شده فعال و به صورت ۲۴ساعته در حال اعمال قانون و برخورد با تخلفات رانندگی هستند.
با توجه به اظهارات تعدادی از کاربران فضای مجازی مبنی بر اعلام آمار و ارقام مربوط به واگذاری قبور در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق رئیس اداره اوقاف گزارشی از فروش قبور را ارائه کرد.
معادن جزء انفالند و انفال سرمایه ملت است و اختیار آن بدست کسی نیست مگر رهبری حکومت اسلامی که با تفویض اختیار به دولت ها امکان بهره برداری آنها به شکل دولتی و خصوصی بوجود می‌آید.
نماینده حوزه انتخابیه مهریز بیان داشت: اگر مسئولین غریبه هستند و نباید من نماینده، امام جمعه و فرماندار بدانیم درست ولی فردا هر اتفاقی رخ دهد در دفتر مسئولین شهرستان خواستار توضیح هستند.
یاراحمدی به مقوله انتخابات پیش رو هم گریزی زد وخطاب به مردم گفت: به مردم عزیز و شریف کشورم می گویم که انتخابات حق ماست و تکلیف اینکه از حق خود نگذرید و تکلیف را ادا کنید که این انقلاب مفت بدست نیامده که ما آن را سرسری بگیریم خون هزاران شهید به خون خفته خون بهای آن است.
رئیس اداره پست بافق گفت: روزانه حدود ۶۰۰الی ۷۰۰ مرسوله وارد بافق می‌شود و هرنامه رسان حدود ۱۵۰ مرسوله پستی را درب منازل شهروندان تحویل می‌دهد.
جوان بیست ساله‌ی شجاع بافقی بعد از دلاوری‌ها و مجاهدت‌های بی دریغ در چنین روزی یعنی ۲۵ دی ماه ۱۳۶۶ در یک روز سرد و سوزناک درخلال عملیات بیت المقدس ۲ در منطقه ماووت عراق شراب ناب شهادت را نوشید و افلاکی شد.
با حضور رئیس و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی بافق، تفاهم نامه خودمراقبتی سازمانی بین واحد بافق و شبکه بهداشت شهرستان امضاء شد.
دومین دوره از رزمایش جهاد دامپزشکی بمناسبت هفته بسیج و با حضور مدیرکل دامپزشکی استان، امام جمعه، رییس شورای اسلامی شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار، معاون فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز آغاز گردید.
رئیس آب منطقه ای شهرستان بافق در جلسه شورای حفاظت از منابع آب و رویداد آبی شهرستان در هشداری نسبت به افت مخازن آب سفره های زیرزمینی، کسری مخزن دشت بافق در سال گذشته بیش از 16 میلیون مترمکعب بوده است.
مدیرکل آب منطقه ای استان به ایجاد اتاق شیشه ای منابع و مصارف هم اشاره و بیان داشت: در حال ایجاد یک اتاق شیشه ای منابع و مصارف هستیم تا نگرانی مردم و مسئولین در موضوع تبعیض بین چاه‌ها و شهرستان ها رفع شود.