پایگاه خبری صبح بافق

۲۲ تیر ۱۴۰۳

اخبار روز

دسته بندی: اخبار شهرستان

حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس حسيني امام جمعه بافق در پیامی از عوامل اجرایی انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.
ساختمان اداری و بخش معاینات پزشکی قانونی بافق یزد از محل کمک‌های خیری و مسئولیت‌های اجتماعی مجتمع فولاد شهرستان افتتاح شد.
فرمانده انتظامي شهرستان بافق در ديدار با رئيس دانشگاه آزاد بافق گفت: دانشگاه به عنوان يک نهاد علمي نقش اساسي در ايجاد شخصيت فکري جوانان دارد و مي توانند بيش از پيش در زمينه فرهنگي، اجتماعي و ارتقاء امنيت به پليس کمک کند.
خطیب جمعه بافق افزود: زمزمه هایی از جابجایی مدیران ادارات شنیده می شود که به مسئولین استان در این ایام توصیه می کنم هیچ تغییری نه مدیران و نه در کارمندان صورت گیرد.
عسکری در خصوص آخرین وضعیت مجتمع دام سبک شهرستان گفت: ثبت نام متقاضیان جهت اخذ مجوز موافقت اصولی انجام و صادر شده است و همچنین شبکه داخلی آب مجتمع درحال انجام است.
با توجه به اظهارات تعدادی از کاربران فضای مجازی مبنی بر اعلام آمار و ارقام مربوط به واگذاری قبور در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق رئیس اداره اوقاف گزارشی از فروش قبور را ارائه کرد.
معادن جزء انفالند و انفال سرمایه ملت است و اختیار آن بدست کسی نیست مگر رهبری حکومت اسلامی که با تفویض اختیار به دولت ها امکان بهره برداری آنها به شکل دولتی و خصوصی بوجود می‌آید.
نماینده حوزه انتخابیه مهریز بیان داشت: اگر مسئولین غریبه هستند و نباید من نماینده، امام جمعه و فرماندار بدانیم درست ولی فردا هر اتفاقی رخ دهد در دفتر مسئولین شهرستان خواستار توضیح هستند.
یاراحمدی به مقوله انتخابات پیش رو هم گریزی زد وخطاب به مردم گفت: به مردم عزیز و شریف کشورم می گویم که انتخابات حق ماست و تکلیف اینکه از حق خود نگذرید و تکلیف را ادا کنید که این انقلاب مفت بدست نیامده که ما آن را سرسری بگیریم خون هزاران شهید به خون خفته خون بهای آن است.