سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
  • کمال انسانی با علوم مادی صرف حاصل نمی شود ۰۴ آبان ۱۴۰۰

    کمال انسانی با علوم مادی صرف حاصل نمی شود

    امام جمعه بافق در جلسه تقدیر از عوامل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بافق که همزمان با میلاد پیامبر مهربانی ها محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) برگزار شد، با بیان اینکه علم نوری است که خدا در قلب هر مومنی که بخواهد قرار می دهد گفت:کمال انسانی با علوم مادی صرف حاصل نمی شود.

نشاط و شادابی هر جامعه در گرو سلامتی و تندرستی نیرو و منابع انسانی آن است ۰۲ آبان ۱۴۰۰

نشاط و شادابی هر جامعه در گرو سلامتی و تندرستی نیرو و منابع انسانی آن است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: نشاط و شادابی هر جامعه در گرو سلامتی و تندرستی نیرو و منابع انسانی آن است.

پیام تبریک اتاق اصناف بافق بمناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) ۰۱ آبان ۱۴۰۰

پیام تبریک اتاق اصناف بافق بمناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)

عباس حاج حسنی رئیس اتاق اصناف بافق در پیامی هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)را تبریک گفت.

استاندار یزد فرمانداری بومی و مسلط به امور شهرستان انتخاب کند/نماز جمعه قطب فرهنگی هر شهر است ۳۰ مهر ۱۴۰۰
امام جمعه موقت بافق:

استاندار یزد فرمانداری بومی و مسلط به امور شهرستان انتخاب کند/نماز جمعه قطب فرهنگی هر شهر است

هاشمی به موضوع کرونا اشاره واظهار داشت: در دو سالی که این ویروس همه گیر شده شهرستان بافق در بحث  رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی در استان رتبه برتر را داشت اما متاسفانه در بحث واکسیناسیون کوتاهی انجام شده که خواسته همه این است که این کار را انجام دهیم که هم حق الناس و حق النفس است و این واکسیناسیون انجام گیرد و گوش به حرف بعضی از کسانی حرف های ناروا می زنند توجه نکنید.

مطالبات مردمی در تریبون آزاد به مرکز استان رسید ۲۹ مهر ۱۴۰۰

مطالبات مردمی در تریبون آزاد به مرکز استان رسید

مطالبات مردمی در تریبون آزاد به مرکز استان رسید.

تا زمانی که پوشش کامل واکسیناسیون را نداشته باشیم زنجیره ویروس کروناقطع نخواهد شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰
معاون سیاسی امنیتی فرماندار بافق:

تا زمانی که پوشش کامل واکسیناسیون را نداشته باشیم زنجیره ویروس کروناقطع نخواهد شد

تفکری در خصوص تبلیغات در سطح فضای مجازی هم خاطر نشان کرد: اداره ارشاد مکلف شد که در بحث فضای مجازی، سایت های خبری و نشریات محلی مردم را در امر واکسینه و زدن واکسن تشویق کنند.

عملیات اجرایی ۲ بانده سازی خیابان توحید انجام شد/تردد آسان، آرامش خیال و امنیت بیشتر مزایای ساماندهی این بلوار است ۲۸ مهر ۱۴۰۰
با اعتبار بیش از23میلیارد ریال:

عملیات اجرایی ۲ بانده سازی خیابان توحید انجام شد/تردد آسان، آرامش خیال و امنیت بیشتر مزایای ساماندهی این بلوار است

شهردار بافق گفت: در ادامه فعالیت های دامنه دار شهرداری و در راستای خدمت رسانی به شهروندان و ساماندهی معابر و در چارچوب ایجاد چشم انداز و منظر مناسب شهری، عملیات اجرایی ۲ بانده سازی خیابان توحید انجام شد.

برگزاری تریبون آزاد با موضوع فرماندار آینده چه ویژگی هایی باید داشته باشد+تصاویر ۲۷ مهر ۱۴۰۰

برگزاری تریبون آزاد با موضوع فرماندار آینده چه ویژگی هایی باید داشته باشد+تصاویر

تریبون آزاد با موضوع فرماندار آینده چه ویژگی هایی باید داشته باشد از طرف ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان بافق برگزار شد.

باید به سمت توسعه متوازن با محوریت معدنی بودن شهر رفت/جریان های قدرت و ثروت شکل گرفته در اطراف معادن در تمام جریان های سیاسی نفوذوخطر انتصاب و به کارگیری نیروهای این جریان را افزایش می دهد/گردشگری در بافق یک اولویت ویژه با دو راهبرد مذهبی و مردم نهاد است ۲۷ مهر ۱۴۰۰
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق در دیدار با استاندار یزد:

باید به سمت توسعه متوازن با محوریت معدنی بودن شهر رفت/جریان های قدرت و ثروت شکل گرفته در اطراف معادن در تمام جریان های سیاسی نفوذوخطر انتصاب و به کارگیری نیروهای این جریان را افزایش می دهد/گردشگری در بافق یک اولویت ویژه با دو راهبرد مذهبی و مردم نهاد است

سیدمحمدحسین ضیایی از اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق ضمن تبریک به دکتر فاطمی گفت: همانطور که مستحضرید مردم بافق در سال 96 بالاترین رای در استان و در انتخابات اخیر بالای 80 درصد به آیت الله رئیسی رای داده اند. از این رو امید این مردم ولایتمدار به دولت مردمی باید با انتصابات شایسته، اولویت بندی صحیح و کار جهادی افزایش یافته و به سمت یاس نرود.

اگربخواهیم در زمینه تربیت منابع انسانی به جایگاه مطلوبی برسیم باید از وجود نخبگان استفاده شود/باشناسایی استعدادهای بالقوه می توان برای آینده شهرنیرو و کادر پروری کرد/ دربافق به خاطر وجود معادن انگیزه درس خواندن و علم محوری بین دانش آموزان درصد پایینی دارد ۲۶ مهر ۱۴۰۰
عضو شورای شهر بافق:

اگربخواهیم در زمینه تربیت منابع انسانی به جایگاه مطلوبی برسیم باید از وجود نخبگان استفاده شود/باشناسایی استعدادهای بالقوه می توان برای آینده شهرنیرو و کادر پروری کرد/ دربافق به خاطر وجود معادن انگیزه درس خواندن و علم محوری بین دانش آموزان درصد پایینی دارد

عضو شورای شهر بافق تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی زمانی اتفاق می افتد که صنعت پویا باشد و این صنعت هم با انسجام و روی کارآمدن و تشکیل چنین اندیشکده هایی رقم می خورد.

افتتاحیه مسابقات فوتبال کارکنان مجتمع فولاد بافق +تصاویر ۲۶ مهر ۱۴۰۰

افتتاحیه مسابقات فوتبال کارکنان مجتمع فولاد بافق +تصاویر

همزمان با هفته تربیت بدنی مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال کارکنان مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با حضور برخی از مدیران این مجتمع، رئیس و دبیر هیات فوتبال و رییس هیات والیبال شهرستان برگزار شد.

بهره برداری نیروگاه خورشیدی در کوشک/تولید ۱۰ هزار مگاوات برق از انرژی های تجدید پذیر، هدفگذاری وزارت نیرو است+تصاویر ۲۶ مهر ۱۴۰۰

بهره برداری نیروگاه خورشیدی در کوشک/تولید ۱۰ هزار مگاوات برق از انرژی های تجدید پذیر، هدفگذاری وزارت نیرو است+تصاویر

نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی غدیر در منطقه کوشک شهرستان بافق مگاواتی کوشک با حضور عظیمی معاون اقتصادی استاندار، دکتر معصومی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر، طلایی مقدم فرماندار بافق و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ۲۶ مهر ۱۴۰۰

پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریکی صادر کرد.

روی تبعات اجتماعی و عوارض زیست محیطی صنایع فولادی در بافق فکر شود تا به سرنوشت اردکان دچار نشویم/ماحصل  نیم قرن خام فروشی سنگ آهن گودال ۱۵۰ متریست ۲۶ مهر ۱۴۰۰
نائب رئیس شورای شهر بافق:

روی تبعات اجتماعی و عوارض زیست محیطی صنایع فولادی در بافق فکر شود تا به سرنوشت اردکان دچار نشویم/ماحصل نیم قرن خام فروشی سنگ آهن گودال ۱۵۰ متریست

محمدعلی درویشی نائب رئیس شورای شهر بافق اظهار داشت: قریب به نیم قرن است که بافق دست خوش خام فروشی است و از قبل ان یک گودال 150 متری و چه کنم چه کنم های بدون خوراک، اما آنومالی هایی هم داریم که قریب به 35 عنصر نادر خاکی در آن وجود دارد و متاسفانه درگیر تکنولوژی و عدم وجود این تکنولوژی در کشور است.

امروز مجبوریم خوراک سنگ آهن را خارج از شهرستان خریداری کنیم ۲۶ مهر ۱۴۰۰
رئیس شورای شهر بافق:

امروز مجبوریم خوراک سنگ آهن را خارج از شهرستان خریداری کنیم

رئیس شورای شهر بافق گفت: متاسفانه خیلی به شرکت سنگ آهن وابسته هستیم و سال هاهست که دیدها وافکار به سمت این شرکت است که البته جای تقدیروتشکر از این مجموعه را داریم و اگر این مجموعه کارهایی که می شود در شهرستان انجام داد پخش شود و درامدهای پایداری باشد و توجه خاص به شرکت ها و موسسات قوی و بعد نظارتی خود رابالا ببریم و کار را آنها انجام دهیم می تواند بسیار موثر باشد.

خام فروشی قصه پرغصه بافق است ۲۶ مهر ۱۴۰۰
سردارآخوندی:

خام فروشی قصه پرغصه بافق است

سردار آخوندی گفت: تا کی می خواهیم آزمون وخطا را دنبال کنیم، قطعا دوره آزمون و خطا گذشته و باید هرتصمیم و کاری که انجام می دهیم کمترین هزینه را برای کشور و بیشترین فایده را برای ما رقم بزند.

برداشت ۲۴۱ تن ماهی تیلاپیا در بافق/اخذمجوز۷۵۰تن پرورش ماهی تیلاپیا در سال۱۴۰۰ ۲۴ مهر ۱۴۰۰
مدیر جهاد کشاورزی بافق :

برداشت ۲۴۱ تن ماهی تیلاپیا در بافق/اخذمجوز۷۵۰تن پرورش ماهی تیلاپیا در سال۱۴۰۰

مدیرجهاد کشاورزی بافق گفت: ۲۴۱ تن ماهی تیلاپیا و ۷۰ تن فیله این آبزی در مجموع به ارزش ۱۰ میلیارد تومان در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ در مجتمع و استخرهای پرورش این شهرستان تولید وروانه بازار مصرف سایر استان ها شد.

شهدای مدافع حرم، حرم را نه باسلاح و تاکتیک بلکه با اشک چشم محافظت می کردند/حاج قاسم پیام اباعبدالله(ع) در گودال قتلگاه را برای ما تفسیر کرد/لیبرال های غربگرا هشت سال حکومت کردند و ما را ۸۰ سال به عقب بردند ۲۴ مهر ۱۴۰۰
سردار اهوازیان:

شهدای مدافع حرم، حرم را نه باسلاح و تاکتیک بلکه با اشک چشم محافظت می کردند/حاج قاسم پیام اباعبدالله(ع) در گودال قتلگاه را برای ما تفسیر کرد/لیبرال های غربگرا هشت سال حکومت کردند و ما را ۸۰ سال به عقب بردند

سردار اهوازیان خاطرنشان کرد: از تهران لیبرال هایی که تریبون داشتند می گفتند که اینها مدافع حرم نیستند، گولتان نزنند اینها کاسب تحریم و بی شناسنامه و حافظ اسد هستند و چقدر تهمت به مدافعان حرم زدند. کسانی که با پول این مملکت ارتزاق می کردند و با خون شهدای ما منصب گرفتند، مردم را رنگ و رای آنها را دزدیدند، هرچه آدم بی خاصیت بود به مدافعین حرم توهین می کردند.

کسانی که به دنبال عرضه و تحمیل خود به مدیریت هستند در واقع تشنگان قدرتند نه شیفتگان خدمت/یکی از مهم ترین شاخصه های عدالت اجتماعی، توجه داشتن به تعهد و تخصص، تقوا و علم مدیریت در انتصابات است/یکی از شاخصه های عدالت اجتماعی شفافیت در قراردادهای پیمانکاری در شهرستان است ۲۴ مهر ۱۴۰۰
امام جمعه بافق:

کسانی که به دنبال عرضه و تحمیل خود به مدیریت هستند در واقع تشنگان قدرتند نه شیفتگان خدمت/یکی از مهم ترین شاخصه های عدالت اجتماعی، توجه داشتن به تعهد و تخصص، تقوا و علم مدیریت در انتصابات است/یکی از شاخصه های عدالت اجتماعی شفافیت در قراردادهای پیمانکاری در شهرستان است

خطیب جمعه بافق ضمن تبریک به استاندار جدید یزد خطاب به وی گفت: امیدواریم وی بتواند یک مدیریتی فاطمی داشته باشد و در عزل و نصب ها دقت به مسئله تقوا شود، مدیر تقوا محور خادم و زمینه ساز عدالت اجتماعی است، مدیر بی تقوا خائن و نمی تواند عدالت اجتماعی را اجرا کند. 

یک کشته و چهار زخمی بر اثر واژگونی خودروی سواری در ابتدای جاده عباس آباد مبارکه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
رئیس مرکز فوریت های پزشکی بافق:

یک کشته و چهار زخمی بر اثر واژگونی خودروی سواری در ابتدای جاده عباس آباد مبارکه

رئیس مرکز فوریت های پزشکی بافق از کشته و زخمی شدن ۵ نفر بر اثر واژگونی خودروی سواری پژو پارس در ابتدای جاده عباس آباد مبارکه بافق خبر داد.

نبود استودیو مشکل اصلی گروه های سرود شهرستان/هدف ما اجرای کار فرهنگی هنری در جمع مردم و سطح جامعه است ۲۱ مهر ۱۴۰۰

نبود استودیو مشکل اصلی گروه های سرود شهرستان/هدف ما اجرای کار فرهنگی هنری در جمع مردم و سطح جامعه است

امیرحسین عباسی گفت: از سال ۹۵ گروه سرود در فضای هیئت شروع به فعالیت کرد و از سال ۹۷ از طریق ارتباط با یکی از اساتیدحوزه موسیقی و اهنگ استان کار حرفه ای خودرا برای ساخت سرود ونماهنگ آغاز کردیم.

پخش فراورده های نفتی از جمله گاز سی ان جی وظیفه شهرداری نیست / تعطیلی های موقت جایگاه سی ان جی امری اجتناب ناپذیر است ۲۰ مهر ۱۴۰۰

پخش فراورده های نفتی از جمله گاز سی ان جی وظیفه شهرداری نیست / تعطیلی های موقت جایگاه سی ان جی امری اجتناب ناپذیر است

یک جایگاه سی ان جی برای شهر کافی نیست و شرکت پخش فرآورده های نفتی باید برای احداث جایگاههای بعدی اقدام کند.

اقتدار پلیس مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن است ۲۰ مهر ۱۴۰۰
امام جمعه بافق در دیدار با فرمانده انتظامی بافق:

اقتدار پلیس مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن است

امام جمعه بافق در دیداری که فرمانده انتظامی شهرستان در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی با وی داشت، اقتدار پلیس را مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن دانست.

پیام تبریک رئیس اتاق اصناف بافق به مناسبت هفته نیروی انتظامی ۲۰ مهر ۱۴۰۰

پیام تبریک رئیس اتاق اصناف بافق به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش صبح بافق؛ عباس حاجی حسنی رئیس اتاق اصناف در پیامی هفته نیروی انتظامی را به حافظان امنیت تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: “بسم الله الرحمن الرحیم نیروى انتظامى مجموعه ای است که امنیت و نظم اجتماعى را به مردم هدیه مى کند. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) هفته نیروی انتظامی […]

کشورهایی موفق تر هستند که امنیت بیشتری دارند ۱۷ مهر ۱۴۰۰
فرماندار بافق:

کشورهایی موفق تر هستند که امنیت بیشتری دارند

فرماندار بافق در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت : کشورهایی موفق تر هستند که جمعیت بیشتری دارند.

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در اولین روز از هفته ناجا در بافق +تصاویر ۱۷ مهر ۱۴۰۰

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در اولین روز از هفته ناجا در بافق +تصاویر

سرهنگ "شهرام طولابی نژاد" در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا مجاهدت ها و اقدامات جان بر کفان نیروی انتظامی و عملکرد پلیس را یادآوری کنیم.

پیگیری های بی وقفه درخریددستگاه های ام آرآی وسی تی اسکن ۱۶ مهر ۱۴۰۰

پیگیری های بی وقفه درخریددستگاه های ام آرآی وسی تی اسکن

وی با اشاره به حضور و تشکیل جلسه در تهران اذعان داشت: در اين سفر فرماندار شهرستان بافق و مدير مپنا در يزد (مهندس كاظمي) با بنده همراهی و مساعدت لازم انجام گرفت.

پیام تبریک رئیس شبکه دامپزشکی بافق به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی  ۱۶ مهر ۱۴۰۰

پیام تبریک رئیس شبکه دامپزشکی بافق به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی 

فرزانه سالاری رئیس شبکه دامپزشکی بافق در پیامی تقارن هفته ملی دامپزشکی با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی را تبریک گفت و از خدمتگزاران هر دو ارگان قدردانی نمود. 

دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی بافق ۱۶ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی بافق

به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی حمید رحیمی مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بافق دیدار و گفتگو کرد .

اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی در کنترل بیماری های مشترک از اهمیت ویژه ای برخوردار است ۱۶ مهر ۱۴۰۰
بخشدار مرکزی بافق:

اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی در کنترل بیماری های مشترک از اهمیت ویژه ای برخوردار است

علیرضا خدابخشی بخشدار مرکزی بافق با حضور در شبکه دامپزشکی این شهرستان با رئیس و کارکنان این شبکه به مناسبت ۱۴ مهر ماه، روز ملی دامپزشکی دیدار کرد.

پیام تبریک بخشدار مرکزی بافق به مناسبت روز ملی روستا وعشایر ۱۶ مهر ۱۴۰۰

پیام تبریک بخشدار مرکزی بافق به مناسبت روز ملی روستا وعشایر

علیرضا خدابخشی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی روستا و عشایر پیامی صادر کرد.