پایگاه خبری صبح بافق

۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار روز

دسته بندی: اجتماعی

مدیرکل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی یزد گفت:‌ مدیران دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی نمی توانند نسبت به مشکلات تعاونی‌های مسکن یا مصرف که برای رفاه پرسنل آنها تشکیل شده بی تفاوت باشند.
مدیرکل آب منطقه ای استان به ایجاد اتاق شیشه ای منابع و مصارف هم اشاره و بیان داشت: در حال ایجاد یک اتاق شیشه ای منابع و مصارف هستیم تا نگرانی مردم و مسئولین در موضوع تبعیض بین چاه‌ها و شهرستان ها رفع شود.
مسئول خیریه ها، تشکل ها و مجامع ،خانه امداد و مرکز نیکوکاری‌دارالمهدی«عج»بافق گفت:در آستانه میلاد باسعادت حضرت زینب کبری «س» بیش از ۳ تن‌انواع میوه وصیفی جات  بین‌‌افراد تحت پوشش‌‌این مرکز و اقشارکم‌ برخوردارتوزیع شد.
حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: اقداماتی که در دامپزشکی انجام می‌شود از حساسیت بالایی برخوردار است و مسئولیت خطیری در حوزه تامین سلامت غذای مردم برعهده نیروهای متخصص دامپزشکی است که بی شک حمایت از اقدامات دامپزشکی موجب ارتقاء سطح بهداشت عمومی می گردد.
بخشدار بخش مرکزی به همراه روسای بنیاد مسکن و آب و فاضلاب شهرستان از روستاهای برکوییه، علی آباد، حکیم آباد، مومن آباد، دهنودشت، کرمانی، تاشکوییه، بساب و باجگان بازدید و مشکلات این روستاها را مورد بررسی قرار دادند.
امام جمعه بافق گفت: شهر ما شهر غنی و انتظار می رود که مردم این شهر از غنا و ثروت آن منتفع شوند اما می بینیم چندین سال است که پروژه بیمارستان هنوز بر زمین مانده و هرسال قول بهره برداری و افتتاح می دهند اما زمان افتتاح عذرخواهی می کنند در حالی که در کنار این ثروت نباید شاهد عدم افتتاح این پروژه باشیم.
بمناسبت هفته ملی دامپزشکی، دهقان فرماندار شهرستان بافق به همراه معاونین فرمانداری ضمن دیدار با رئیس و کارکنان دامپزشکی بافق، از اقدامات موثر این اداره در حوزه بهداشت و امنیت غذایی شهرستان تقدیر نمود.