پایگاه خبری صبح بافق

۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار روز

دسته بندی: اقتصادی

جلسه بررسی اخذ مجوز از وزارت نفت برای کارخانه آهن‌اسفنجی شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با حضور وزیر نفت و معاونت برنامه‌ریزی وی، نماینده مردم بافق در مجلس یازدهم، مدیرعامل و مدیر پروژه آهن اسفنجی شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در محل وزارت نفت برگزار شد.
امام جمعه بافق گفت: معتقدم فضای نماز جمعه باید فضای خدمت به مردم باشد و تمام مسئولین ما باید در این تریبون حضور، شفاف سازی و مسائل را بیان کنند. اینکه مردم دغدغه و مشکل داشته باشند اما مسئول پاسخ گو نباشد دردی از مردم را دوا نمی کند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را شرکتی موفق در حوزه معدن دانست و گفت: این شرکت می تواند شرکتی پیشرو و شتابدهنده در حوزه معدنی باشد.
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از آغاز پیش از موعد فعالیت های فونداسیون تجهیزات اصلی کارخانه آهن اسفنجی خبر داد و گفت: هم اکنون تجهیز کارگاه کارخانه نیز به پیشرفت ۴۲ درصدی رسیده است.
معاون برنامه ریزی و توسعه ایمپاسکو گفت: ایجاد صدها فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم از مهمترین دستاوردهای کارخانه خردایش و پرعیارسازی معدن سنگ آهن آنومالی شمالی است که هفته گذشته افتتاح شد.
امام جمعه بافق گفت: شهر ما شهر غنی و انتظار می رود که مردم این شهر از غنا و ثروت آن منتفع شوند اما می بینیم چندین سال است که پروژه بیمارستان هنوز بر زمین مانده و هرسال قول بهره برداری و افتتاح می دهند اما زمان افتتاح عذرخواهی می کنند در حالی که در کنار این ثروت نباید شاهد عدم افتتاح این پروژه باشیم.