مسابقه معرفتی"هر شب یک سوال" در دهه اول محرم به مناسبت ایام شهادت امام حسین(ع) و با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی و ترغیب کارکنان به مطالعه در زمینه اهداف و راه امام حسین(ع) در این مجتمع برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛  مسابقه معرفتی”هر شب یک سوال” در دهه اول محرم به مناسبت ایام شهادت امام حسین(ع) و با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی و ترغیب کارکنان به مطالعه در زمینه اهداف و راه امام حسین(ع) در این مجتمع برگزار شد.

در این مراسم حجه الاسلام دهستانی کارشناس مذهبی و داور این مسابقه ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، لحظه به لحظه عاشورا را بروز انسانیت دانست.

وی گفت: انسان چقدر باید در اوج باشد که در آن شریط سخت آنطور عظمت و روح بلندی در درونش باشد که خشم خودش و اذیت و آزارهای دیگران را بروز ندهد.

وی در پایان افزود: طرح سوالات به سمت معرفت هست و ان شا الله فتح بابی شده باشد که به سمت شناخت حماسه حسینی حرکت کنیم و هر چه بیشتر آشنا بشویم خودمان به انسانیت و کمال بشری نزدیکتر شدیم.

در پایان نیز با حضور معاون بهره برداری، مدیر منابع انسانی مدیر بهره برداری به ۱۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه هدیه ای به رسم یادبود اهداء شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مجتمع فولاد بافق