خانه فرهنگ شماره ۲ شهرداری بافق در دهه فجر به بهره برداری می رسد
خانه فرهنگ شماره ۲ شهرداری بافق در دهه فجر به بهره برداری می رسد
شهردار بافق از تکمیل پروژه احداث خانه فرهنگ شماره ۲ با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال به غیر از هزینه خرید ملک خبر داد.

به گزارش صبح بافق؛ شهردار بافق از تکمیل پروژه احداث خانه فرهنگ شماره ۲ با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال به غیر از هزینه خرید ملک خبر داد.

سید علی نوروززاده با بیان اینکه مراحل نهایی احداث خانه فرهنگ شماره ۲ با محوریت کتابخانه و با هزینه کرد از محل اعتبارات عمرانی شهرداری در بلوار مهدیه بافق در حال سپری شدن است گفت: این خانه فرهنگ در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید .

شهردار بافق افزود: در راستای انجام کار فرهنگی مؤثر، حفظ میراث فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانه، شهرداری بافق خرید یک باب خانه تاریخی در بلوار مهدیه را در دستور کار قرار داده و پس از تهیه طرح، اقدام به مرمت و بازسازی بخشهایی از آن نموده است.

سید علی نوروززاده قدمت این بنا را متعلق به دوره پهلوی دانست و افزود: این خانه فرهنگ مجهز به کتابخانه و سالن مطالعه ، تالار ، فضای پذیرایی، چایخانه و شربت خانه، پارکینگ و … می باشد.

شهردار بافق اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه، گام مثبت دیگری در راستای فعالیت های هدفمند فرهنگی در بافق برداشته شود.

انتهای پیام/