سرانجام مشکل مدرسه ۲۲ بهمن چه می شود/والدین همچنان ناراضی اند
سرانجام مشکل مدرسه ۲۲ بهمن چه می شود/والدین همچنان ناراضی اند
در پی تعطیلی مدرسه دخترانه۲۲ بهمن بافق به دلیل فرسوده و ناایمن بودن ساختمان آن و با اعلام اداره آموزش و پرورش شهرستان دانش آموزان این مدرسه باید برای ادامه تحصیل به مدرسه هفتم تیر منتقل که باعث اعتراض والدین دانش آموزان شد.

به گزارش صبح بافق؛ در پی تعطیلی مدرسه دخترانه۲۲ بهمن بافق به دلیل فرسوده و ناایمن بودن ساختمان آن و با اعلام اداره آموزش و پرورش شهرستان دانش آموزان این مدرسه باید برای ادامه تحصیل به مدرسه هفتم تیر منتقل که باعث اعتراض والدین دانش آموزان شد.

اعتراض آنها به این دلیل است که در نزدیکی این مدرسه دبیرستان دخترانه شرف وجود دارد و با توجه به خالی بودن تعدادی از کلاس های درس این آموزشگاه دانش آموزان به این مدرسه منتقل و ادامه تحصیل دهند. روز گذشته فرماندار به همراه مدیر آموزش و پرورش و انجمن اولیاء و مربیان از مدارس هفتم تیر و دبیرستان شرف بازدید صورت گرفت ولی هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

در اعتراض به این موضوع جمعی از والدین دانش آموزان در محل فرمانداری شهرستان تجمع و خواستار رسیدگی مسئولین به این موضوع شدند.

یکی از والدین دانش آموزان در مصاحبه ای کوتاه گفت: با توجه به وضعیتی که مدرسه ۲۲ بهمن داشته به چه دلیل دانش آموزان را ثبت نام و چرا از قبل اعلام نکرده و پس از دوماه از شروع سال تحصیلی موضوع فرسوده بودن مدرسه را اعلام و اینکه باید برای ادامه تحصیل به مدرسه هفتم تیر منتقل شوند.

وی افزود: بیشتر والدین فرزندان خود را در کلاس های آموزشی و ورزشی ثبت نام و با این اقدام همه برنامه های والدین را به خاطر بی برنامگی آموزش و پرورش به هم ریختند. اگر این مدرسه قابل استفاده نبوده برای چه ثبت نام کردند؟

باقی زاده هم با حضور در بین والدین و در تماس تلفنی با مدیر آموزش و پرورش عنوان داشت: مدرسه ای که خراب بوده نباید ثبت نام انجام و حالا که ثبت نام انجام شده باید تا پایان سال تحصیلی خدمات به دانش آموزان ارائه شود و به هر طریقی که امکان دارد دبیرستان شرف را آماده سازی و انتقال انجام شود.

علی اصغر رنجبر رئیس شورای شهر بافق نیز شب گذشته با حضور در جمع والدین دانش آموزان گفت: بدون هیچ حب و بغض مسئولینی که در شورای آموزش و پرورش عضو هستند طرف هیچ کدام از مدارس نیستند لذا جوانب امر را سنجیده و مجموعه نظرات آنها با نظرات انجمن اولیاء و مربیان مدارس در این شورا مطرح و در پایان هرآنچه که تصمیم مجموعه شهرستان باشد اجرا خواهد شد.

وی در پاسخ به سوال یکی از والدین که چه مدت زمان طول خواهد کشید بیان داشت: در اولین فرصت جلسه شورای آموزش و پرورش تشکیل و این کار انجام خواهد شد. مسئولین شهرستان پیگیر مشکل شما بدون هیچ حب و بغضی هستند و رای ناحق نمی دهند.

لازم به ذکر است مدرسه ابتدایی دخترانه ۲۲ بهمن بافق دارای ۱۷۰ دانش آموز در مقاطع مختلف می باشد

انتهای پیام/