آیا صباغیان به مدیریت غیربومی سنگ آهن راضی شده است؟/در این یکسال چه کردید
آیا صباغیان به مدیریت غیربومی سنگ آهن راضی شده است؟/در این یکسال چه کردید
قریب به یک سال از مدیریت سنگ آهن آن هم با حواشی که صباغیان نماینده مجلس به هنگام معرفی حمیدیان به عنوان مدیرعامل سنگ آهن می گذرد.

به گزارش صبح بافق؛ قریب به یک سال از مدیریت سنگ آهن آن هم با حواشی که صباغیان نماینده مجلس به هنگام معرفی حمیدیان به عنوان مدیرعامل سنگ آهن می گذرد.
اما در این یک سال هیچ خبری از حمایت نماینده این شهرستان از مجموعه مدیریت سنگ آهن نشد اگر هم کارشکنی توسط وی و تیمش شده الله اعلم.

در این یک سال حقوق شهرستان چیزی که صباغیان همیشه داد آن را می زد به خوبی پرداخت شد حتی بهتر از زمانی که بازار فولاد و محصولات آن در زمان رضا فلاح خوب بود اما حمایتی از صباغیان دیده نشد.
در این یک سال به جز روزی که صباغیان درب ورودی سنگ آهن به هنگام تغییر رضا فلاح داد می زد دیگر در سنگ آهن با ۶ هزار کارگر دیده نشد، اما وی و تیمش به فولاد ابویی با ۴۰۰ کارگر رفتند و چه حمایت ها که نشد.
به راستی نماینده محترم آن قدر که از فولاد ابویی حمایت کرد از سنگ آهن مرکزی با مدیریت حمیدیان حمایت کرد؟آیا دیگر سنگ آهن از بافق نبود؟
در این یک سال چه اتفاقی افتاده است که صباغیانی که روزی خود را به ورودی سنگ آهن رساند تا بگوید مدیر بومی میخواهیم امروز در برابر انتخاب یک غیربومی سکوت کرده است؟

انتهای پیام/